در بیانیه ای اعلام شد؛

حمایت نمایندگان از صنعت لوازم خانگی داخلی

حمایت نمایندگان از صنعت لوازم خانگی داخلی

به گزارش تاکسی مدرن نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه ای حمایت خود از صنعت لوازم خانگی داخلی را اعلام نموده و خواهان ممنوعیت واردات لوازم خانگی کُره ای شدند.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از مهر، در انتها جلسه علنی روز چهارشنبه (۲۴ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی اطلاعیه ای به شرح ذیل از جانب هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.
«در قیام ۱۷ شهریور که مردم با فدای جان خود دست استبداد و استعمار را از این کشور کوتاه کردند. استعمارگران در این سال ها بیکار ننشستند. استعمار نو در کالبدی زیبا در تلاش است تا جای استعمار قدیم را پر کند. امروز شاهدیم صنعت لوازم خانگی کشور که رهبری بر جهش و پیشرفت آن تاکید فرمودند، تحت آماج نقشه های دشمن درونی و بیرونی قرار گرفته است.
حال که این صنعت در اوج تحریم و فشار توانست شکوه مقاومت و ایستادگی را رقم بزند، از مجلس و دولت انقلابی این انتظار می رود که اجازه ندهند مافیای واردات لوازم خانگی بویژه دو برند بدعهد کره ای بار دیگر با واردات بی رویه که رهبری آنرا صراحتاً حرام اعلام نمودند، روح ناامیدی را به صنعتگران تزریق نمایند که می توانستند با ورود به بازارهای نامولد اقتصادی، سرمایه های خویش را بدون دردسر صدها برابر کنند، اما با درک شرایط کشور، جان و مال خویش را پای کار تولید آوردند تا بتوانند از فشار تحریم بکاهند».
ما نمایندگان مجلس انقلابی هوادار ساخت ایران هستیم.


1400/06/24
20:58:39
0.0 / 5
236
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن