مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبرداد

اجرای پویش همگانی ورزشی شو در مراکز واکسیناسیون کرونا در پایتخت

اجرای پویش همگانی ورزشی شو در مراکز واکسیناسیون کرونا در پایتخت

تاکسی مدرن: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از اجرای پویش همگانی #ورزشی_شو در مراکز واکسیناسیون کرونا این سازمان در مناطق ۲۲گانه پایتخت اطلاع داد.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا امیر محسنی ضمن اشاره به پیک پنجم کرونا و اثرات این پیک بر سلامت روح و جسم شهروندان اظهار داشت: با گذشت ۱۸ ماه از شروع پاندمی کرونا، باید شهروندان را بیشتر از گذشته به انجام ورزش در محیط های باز همچون پارک ها، فضاهای ورزشی ایمن و منازل و توجه به سلامت روح و جسم دعوت کرد.

وی با اشاره به اینکه پویش همگانی #ورزشی_شو ابتدا در مراکز واکسیناسیون کرونا در مجموعه های ورزشی شهرداری تهران اجرایی می شود، اظهارکرد: در این پویش که مربیان و مشاوران ورزشی با پوشش یکسان حضور خواهند داشت، نسبت به آموزش و دعوت همگانی شهروندان به انجام فعالیتهای ورزشی اقدام می کنند همینطور در این طرح از حضور ورزشکاران شاخص و چهره های ورزشی پایتخت هم بهره خواهیم برد.

به گفته مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، در فاز دوم این پویش که در میادین اصلی شهری، مکان های پر تردد شهری، فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار و... اجرا خواهد شد، با استقرار ایستگاه های آموزشی اطلاع رسانی نسبت به دعوت شهروندان جهت حضور در ورزش همگانی انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، محسنی تصریح کرد: برای ترغیب بیشتر شهروندان نسبت به انجام فعالیتهای ورزشی و پرتحرک همچون پیاده روی، با همکاری سامانه "اینوگام" نسبت به ثبت رکوردهای پیاده روی شهروندان اقدام می شود و به صورت هفتگی جوایزی به شهروندان اهدا خواهد شد.

منبع:

1400/06/20
11:23:36
0.0 / 5
86
تگهای خبر: آموزش , ایستگاه , تردد , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن