استاندار تهران خبر داد

كوشش برای بهره گیری از درمانگاه های سرپایی و استفاده از رمدسیویر

كوشش برای بهره گیری از درمانگاه های سرپایی و استفاده از رمدسیویر

تاکسی مدرن: استاندار تهران به ارسال پیشنهاد برای قرارگاه مقابله با کرونا برای بهره گیری از درمانگاه های سرپایی درمان کرونا و همین طور استفاده از رمدسیویر بوسیله تامین بهای آن توسط سازمان های بیمه گر و یا دولت آگاهی داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در آخر جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران در تشریح مصوبات این جلسه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم اکنون شاهد افزایش بیماران سرپایی، بستری و فوتی در استان تهران هستیم. پس باید تصمیماتی اتخاذ شود تا نسبت به مدیریت این بیماری اقدامات اثربخش صورت گیرد.
وی ادامه داد: فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و رعایت پروتکلهای بهداشتی همچنان با اهمیت ترین اقدام تا پوشش کامل واکسیناسیون است که اثربخشی بالایی دارد. در این راستا دستگاه هایی همچون فرودگاه ها و مسافربری های برون شهری رعایت کمتری در این عرصه دارند که مدیران آنها احضار شده اند تا نسبت به رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی توجیه شوند.
وی افزود: اد: اثربخشی درمانگاه های سرپایی و تزریق رمدسیویر مدتی است به سبب مشکلات مالی متوقف شده، پس در جلسه امروز دو پیشنهاد عنوان شد که به قرارگاه مقابله با کرونا ویروس ارسال خواهد شد. یکی از آنها این بود که سازمان های بیمه گر بهای رمدسیویر را در کمترین زمان به دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت کنند و یا این که وزارت بهداشت و دولت نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایند.
وی اشاره کرد: مصوبه دیگر امروز این بود که اطلاعات گروه های سنی برای واکسیناسیون در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی قرار بگیرد تا آنها نسبت به نوبت دهی و تزریق واکسن اقدام نمایند.
منبع:

1400/04/22
20:32:51
0.0 / 5
214
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن