در گزارش تاكسی مدرن؛

توقف فعالیت مرز دوغارون تكذیب شد

توقف فعالیت مرز دوغارون تكذیب شد

سخنگوی گمرک اظهار داشت: گمرک دوغارون در خراسان رضوی فعال است و هیچ مشکلی در رویه های گمرکی وجود ندارد.سید روح الله لطیفی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد مطلبی که یکی از نمایندگان سابق در فضای مجازی منتشر نموده است، عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران تحولات مرزی را رصد می کند و تمهیدات لازم توسط همه دستگاه ها برای هر اقدامی اندیشیده شده و نیروهای نظامی و امنیتی بر مرزهای ما با افغانستان تسلط و اشراف کامل دارند.
وی اضافه کرد: همه مرزهای کشورمان با افغانستان در رویه تجاری مانند قبل فعال می باشند و برای رویه مسافری هم در مرز دوغارون با استقرار تیم وزارت بهداشت از همه افراد ورودی تست کرونا گرفته می شود و در صورت مثبت بودن تست افراد به افغانستان بازگردانده می شوند.
لطیفی اظهار داشت: با پیگیری صورت گرفته از همکاران گمرک دوغارون هیچ تغییری در گمرک اسلام قلعه افغانستان صورت نگرفته و پذیرش مسافر، کامیون ها و کالاها در دو طرف مرز به صورت عادی در حال انجام می باشد.
وی در انتها تصریح کرد: سیاست قطعی جمهوری اسلامی ایران دوری از تنش و توجه به آرامش، صلح و امنیت در افغانستان و گفتگوی افغان-افغان است.
به گفته لطیفی، درگیری هایی که میان گروه های نظامی و شبه نظامیان در داخل خاک افغانستان رخ داده، در سمت گمرک اسلام قلعه در ۱۰ کیلومتری عمق خاک افغانستان بود که ارتباطی با مرز دوغارون ندارد و سبب توقف فعالیتهای دوغارون نشده است.

1400/04/16
12:51:21
0.0 / 5
234
تگهای خبر: مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن