گزارش حسابرسی سازمان عمرانی مناطق سال ۱۳۹۴ بصورت مشروط تصویب گردید

گزارش حسابرسی سازمان عمرانی مناطق سال ۱۳۹۴ بصورت مشروط تصویب گردید

تاکسی مدرن: اعضای شورای اسلامی شهر تهران گزارش حسابرسی سازمان عمرانی مناطق سال 1394 را بصورت مشروط به تصویب رساندند.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، مجید فراهانی پس از قرائت گزارش حسابرسی سازمان عمرانی مناطق اظهار داشت: حسابرس منتخب گزارشی در ۵ بند بعنوان مشروط ارائه و بر مواردی که تحریف صورت های مالی و محدودیت رسیدگی در مجموع یا به تنهایی دارای اثر، با اهمیت اما غیر اساسی بر صورت های مالی باشد، تاکید کرده است. علاوه بر این حسابرس شورا استثناء برای بندهای ۴ تا ۸ درباب وضعیت مالی سازمان عمرانی مناطق قائل شده و عملکرد مالی در تاریخ اسفند ۹۴ را از همه جنبه ها با اهمیت ارزیابی کرده است.
وی ادامه داد: ارزیابی ما در کمیته بودجه و نظارت مالی نشان می دهد، گزارش حسابرس منتخب درباره این شرکت به ویژه در عدم رعایت شفافیت صورت های مالی و برخی مباحث مالیاتی و عدم پایبندی به رعایت اساسنامه و عدم اجرای برخی موارد قانونی مصوب شورا دارای اهمیت است. وضعیت مبهم بدهی مالیاتی و معافیت مالیاتی، اقلام راکد و انتقال ذیل سرفصل حساب های دریافتنی تجاری و غیر تجاری، ناکارآمدی سیستم محاسبه بهای تمام شده، عدم رعایت مالی اسناد مالکیت ۷ دستگاه از وسایل نقلیه و ساختمان های سازمان، بدهی های سازمان مربوط به اقلام اسناد انتقالی از شرکت های درحال تسویه، فقدان پوشش بیمه ای مناسب برای دارایی های نگهداری شده برای فروش، عدم به روز رسانی سیستم اموال سازمان، عدم حسابرسی بیمه ای توسط سازمان تامین اجتماعی، عدم رعایت مفاد تبصره های مختلف بودجه سال ۹۴ وسایر موارد و مبارزه با پولشویی جمله مشکلات است.
به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، گزارش حسابرسی سازمان عمرانی مناطق سال ۱۳۹۴ با ۱۶ رای موافق اعضای شورای شهر تهران بصورت مشروط به تصویب رسید.
منبع:

1400/04/15
22:36:00
0.0 / 5
301
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن