محسن هاشمی مطرح كرد

اعلام زمان آخر كار شورای شهر پنجم تهران توسط وزارت كشور

اعلام زمان آخر كار شورای شهر پنجم تهران توسط وزارت كشور

رئیس شورای شهر تهران درباره زمان آخر کار شورای شهر تهران در دوره پنجم اظهار داشت: در قانون دوره شورای شهر ۴ساله است و برپایه قانون تا آخر مرداد ماه باید حضور داشته باشیم، اما صحبت هایی شده است که چون دولت در اواسط مردادماه جابجا می شود خوب است که شوراها هم در همین زمان جابجا شوند. نمی دانم درباره تناقص این زمان در وزارت کشور چه تمهیداتی در نظر گرفتند و آیا می توانند دوره را دو هفته کم کنند یا خیر؟ هنوز پاسخ جدی از وزارت کشور برای ما نیامده است که انتهای دوره اواسط مرداد است و یا آخر مرداد ماه.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، محسن هاشمی در حاشیه سیصد و سومین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه انتخابات با وقاری انجام شد و مردم به رغم مشکلات موجود در انتخابات شرکت کردند و نظر خویش را دادند و آقای رئیسی بعنوان رئیس جمهور منتخب تعیین شدند که به ایشان تبریک می گوییم و امیدواریم با کمک همه نخبگان و همه گروه های سیاسی و غیر سیاسی به حل مشکلات مردم و وعده های خود برای حل مشکلات عمل کنند.
وی درباره انتخابات شورا و نتایج احتمالی آن هم اظهار داشت: هنوز نتایج مشخص نشده است. با عنایت به طیفی که در انتخابات شرکت کردند، گمانه زنی هایی در خصوص برنده شدن احتمالی فهرست ائتلاف مطرح است اما گفتن آن شاید صحیح نباشد و باید منتظر اعلام رسمی باشیم.
هاشمی اضافه کرد: در جلسه امروز لایحه ای برای دریافت نرخ خدمات پسماند از شهرداری عرضه و تصویب گردید و این مصوبه اضافه پرداختی برای شهروندان ایجاد نخواهد کرد. بررسی صورت جلسه کمیسیون نامگذاری هم انجام و ۳۳ مورد نامگذاری قانونی به تصویب رسید.
وی درباره زمان آخر کار شورای شهر تهران در دوره پنجم اظهار داشت: در قانون دوره شورای شهر ۴ساله است و برپایه قانون تا آخر مرداد ماه باید حضور داشته باشیم، اما صحبت هایی شده است که چون دولت در اواسط مردادماه جابجا می شود خوب است که شوراها هم در همین زمان جابجا شوند. نمی دانم درباره تناقص این زمان در وزارت کشور چه تمهیداتی در نظر گرفتند و آیا می توانند دوره را دو هفته کم کنند و یا خیر؟ هنوز پاسخ جدی از وزارت کشور برای ما نیامده است که انتهای دوره اواسط مرداد است و یا آخر مرداد ماه. در هر صورت ما در مرداد ماه شورای شهر را به گروهی که توانستند رأی مردم را در تهران به دست آوردند تحویل می دهیم.1400/03/30
17:54:38
0.0 / 5
267
تگهای خبر: خدمات , شركت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن