حناچی:

عدم شركت در انتخابات به نفع مسببین وضعیت موجود است

عدم شركت در انتخابات به نفع مسببین وضعیت موجود است

به گزارش تاکسی مدرن شهردار تهران با اشاره به اینکه ما راهی به جز انتخابات و رأی گیری نمی شناسیم، تاکید کرد که رأی ندادن به نفع مسببین وضعیت موجود است.


پیروز حناچی در حاشیه حضور در مسجدالنبی خیابان زنجان در گفتگو با ایسنا، درباره میزان مشارکت در انتخابات اظهار داشت: هنوز زود است که بخواهیم درباره میزان مشارکت در انتخابات اظهارنظر نماییم اما تا به اینجا حضور مردم در انتخابات خوب بوده و ما امیدواریم میزان مشارکت بالای ۵۵ یا ۶۰ درصد شود که دیگر هیچ حرف و حدیث و شبهه ای باقی نماند و کسی که رأی می آورد با رأی قاطبه مردم انتخاب گردد.
حناچی در پاسخ به پرسشی در خصوص این که انتخابات شورای شهر چه تأثیری بر روند اداره شهر دارد، خاطرنشان کرد: طبیعتا انتخاب شورای شهر تاثیر مستقیم روی زندگی مردم دارد و مردم سلیقه خویش را با رأی دادن نشان خواهند داد.
شهردار تهران به برخی اظهارنظرها درباره عدم مشارکت ها در انتخابات اشاره نمود و اظهار داشت: بالاخره شرایط اقتصادی کشور و فشار وارد شده به مردم مشکلاتی را بوجود آورده است اما عدم شرکت در انتخابات پاسخ منطقی به این مشکلات نیست و اتفاقا عدم شرکت در انتخابات به کمک مسببین وضعیت موجود آمده و به نفع آنها است.
وی افزود: ما راهی به جز انتخابات و رأی گیری نمی شناسیم و معمولاً در تمام دنیا هم این گونه است که مردم با رأی می توانند نظر خویش را اعلام کنند و در مواردی که مردم رأی ندادند و مشارکتی ندارند حتی امکان دارد اوضاع بدتر هم شود.
شهردار تهران از مردم دعوت کرد با حضور حداکثری در انتخابات شرکت نمایند.
پیروز حناچی به همراه همسر و والدین همسرش در این انتخابات حاضر شد.
منبع:

1400/03/28
20:46:00
0.0 / 5
245
تگهای خبر: شركت , شهردار , شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن