عرضه خدمات گواهی پرداخت حق بیمه كارگران ساختمانی سیستمی شد

عرضه خدمات گواهی پرداخت حق بیمه كارگران ساختمانی سیستمی شد

با پیگیری اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه و همکاری سازمان فاوا شهرداری تهران، تبادل اطلاعات گواهی پرداخت حق بیمه «موضوع قانون اصلاح ماده ۵ قانون بیمه اجتماعی»کارگران ساختمانی در تقاضاهای صدور پروانه و گواهی؛ هوشمند (به صورت غیرحضوری) شد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، با پیگیری و همت اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه و برگزاری جلسات مختلف کارشناسی و مدیریتی با حضور نمایندگان سازمان تأمین اجتماعی و شهرداری تهران، عرضه خدمات در ارتباط با گواهی پرداخت حق بیمه کارگران ساختمانی سیستمی شد.

بر این اساس به منظور پیشگیری از هرگونه دخل و تصرف در عرضه مدارک و جعل یا سو استفاده احتمالی از اسناد مربوطه و همینطور گسترش خدمات الکترونیک با هدف تسهیل و تسریع در عرضه خدمات به شهروندان تهرانی، دستورالعمل در ارتباط با عرضه سیستمی خدمات اعلام عوارض و تأیید وصول فی درخلال سازمان تأمین اجتماعی و شهرداری تهران، به مناطق ۲۲ گانه ابلاغ گردید.

بر اساس این دستورالعمل؛ از آغاز سال ۱۴۰۰، اعلام عوارض مشمول حق بیمه کارگران ساختمانی به صورت سیستمی و غیرحضوری انجام می شود، بنابراین عرضه نامه به صورت فیزیکی از جانب مودیان به سازمان مربوطه، از تاریخ مذکور فاقد موضوعیت است.

همینطور به منظور ایجاد ارتباط سیستمی کامل دو طرفه برای اعلام و وصول عوارض مشمول، عرضه خدمات مذکور از آغاز خرداد ماه ۱۴۰۰، از راه وب سرویس مربوطه در سامانه شهرسازی در قسمت "مشخصات پرداخت عوارض تأمین اجتماعی" قابل رویت است.

طبق گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، اعلام و وصول عوارض حق بیمه در درخواست صدور گواهی، جهت پرونده های مشمول، در دست اقدام می باشد که بمحض راه اندازی اطلاع رسانی در این حوزه صورت خواهد گرفت.

منبع:

1400/03/12
23:31:33
0.0 / 5
569
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن