ماجرای نصب بنر ممنوعیت استفاده از ساز در بهشت زهرا

ماجرای نصب بنر ممنوعیت استفاده از ساز در بهشت زهرا

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) درباره تصویر انتشار یافته در فضای مجازی در خصوص ممنوعیت استفاده از ساز در بهشت زهرا توضیحاتی ارائه داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، تصاویری در فضای مجازی انتشار یافته است که حاکی از آن بود که استفاده از انواع ادوات موسیقی در بهشت زهرا (س) ممنوع شده و همین مورد سبب بروز برخی پرسش ها از طرف شهروندان شده است.
سعیدخال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) بمنظور تنویر افکار عمومی در این مساله با تاکید بر این نکته که ممنوعیت استفاده از ادوات موسیقی از گذشته در سازمان بهشت زهرا (س) اجرا می شده اظهار داشت: زمانی که خانواده متوفی برای انجام امور خاکسپاری به بهشت زهرا(س) مراجعه می کند از طرف سازمان قبضی به خانواده متوفی داده می شود که در آن تمامی دستور العمل های مراسم تدفین آمده است.
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا اشاره کرد: استفاده نکردن از ادوات موسیقی، سنگ قبرهای نا متعارف و... از مواردی است که به اطلاع خانواده متوفی می رسد و بدین جهت مطرح شدن مباحثی در خصوص وضع و ابلاغ دستور العمل های جدید و ابلاغ آن در سازمان بهشت زهرا (س) که در بعضی از رسانه ها مطرح می شود نادرست است.
خال با اشاره به تصویر بنر نصب شده در بهشت زهرا (س) که در فضای مجازی انتشار یافته است اظهار داشت: این بنر به صورتی اطلاع رسانی عمومی درباره توجه به مطالبی است که از پیش در سازمان بهشت زهرا (س) اعمال می شد و این اقدام سازمان تنها بمنظور یادآوری تعدادی از ممنوعیت ها در سازمان بهشت زهرا (س) است برای اینکه استفاده از ادوات موسیقی مانند نی و دف و دیگر آلات موسیقی در حال افزایش بود.
طبق گزارش سایت شهر، او اشاره کرد: ممنوعیت استفاده از ادوات موسیقی دستور العمل تازه ای نیست و از گذشته در سازمان بهشت زهرا (س) اعمال می شد.1400/03/01
22:15:33
0.0 / 5
339
تگهای خبر: سازمان , سایت , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن