یك مسئول در شهرداری شیراز:

50 اتوبوس به ناوگان شهری شیراز افزوده شد

50 اتوبوس به ناوگان شهری شیراز افزوده شد

تاکسی مدرن: فارس سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز از ورود 50 دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری خبرداد.


پیمان باباخانی عصر پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت در نشست مجازی با خبرنگاران، اضافه شدن 50 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل درونشهری شیراز را با هدف تقویت و توسعه این ناوگان و در آستانه عید سعید فطر انجام شده است.
او افزود: در امتداد اجرای سیاست عدالت محوری در ارائه خدمات شهری به شهروندان فهیم کلان شهر شیراز و توجه ویژه به ساختار توسعه حمل و نقل عمومی، شهرداری شیراز را پیوسته بر آن داشته از هیچ تلاشی در تحقق این باور دریغ نورزد.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز اظهار داشت: در راه ارائه خدمات شهری به شهروندان شیراز باوجود همه دشواریهای تامین منابع مالی و سرمایه ای، در وضعیت جنگ اقتصادی دشمنان و بحران جهانی پاندمی کرونا، تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس با بهترین مشخصات فنی و رفاهی موجود بمنظور ارتقای کیفی و کمی خدمات حمل و نقل عمومی و گسترش زیرساخت های رفاهی شهروندان به ناوگان سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز اضافه گردید.
باباخانی عنوان کرد: اعتبار هزینه شده دراین زمینه مبلغی بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان بوده که از اعتبارات سازمان اتوبوسرانی و شهرداری شیراز تامین شده است.
او به دغدغه سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر در ساماندهی ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی اشاره نمود و اضافه کرد: در تلاش هستیم با بهره گیری از ظرفیت ها میانگین عمر ناوگان حمل و نقل را کاهش دهیم.
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز خاطرنشان: برای رفاه حال شهروندان و برابر سالهای قبل ساعت کار همه اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی شیراز و حومه همانند سال قبل از ساعات ۶ بامداد تا ۹ شب بوده که به سبب شیوع بیماری کرونا ساعات کاری دستخوش تغییراتی شد اما اساسا بعد از تصویب ستاد مقابله با کرونا ساعات کاری ناوگان به حال سابق به ارائه خدمات خواهند پرداخت.
منبع:

1400/02/24
22:18:34
0.0 / 5
374
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن