هوای پایتخت امروز مطلوب است

هوای پایتخت امروز مطلوب است

به گزارش تاکسی مدرن برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۱۸ اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است و وزش باد موثر تا اواخر وقت سبب تداوم این شرایط می شود.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۱۸ اردیبهشت ماه) کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از شرایط ناپایدار جوی، وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و پراکندگی آلاینده ها خواهد بود.

به تدریج با رشد ناپایداری جوی و افزایش ابرناکی همراه با افزایش تندی باد در بعضی ساعات بعدازظهر، پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد و کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم وضعیت ناپایدار جوی و وزش باد مؤثر تا اواخر وقت هم پیشبینی می شود که در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۱۹ اردیبهشت ماه) و افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهد شد. افزایش نسبی تندی باد در ساعات بعدازظهر تاحدودی از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود.

با حاکمیت جو نسبتا آرام تا اواخر وقت فردا (۱۹ اردیبهشت ماه) و با افزایش ترافیک شامگاهی انتظار می رود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۴ بود و هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۹ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/02/18
23:00:03
0.0 / 5
159
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن