معاون فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد

اكران 997 طرح تبلیغاتی در پایتخت برای رمضان 1400

اكران 997 طرح تبلیغاتی در پایتخت برای رمضان 1400

معاون فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران از اکران ۹۹۷ طرح تبلیغاتی برای رمضان ۱۴۰۰ اطلاع داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، پنج روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان تبلیغات فرهنگی ماه مهمانی خدا توسط سازمان زیبا سازی شهرداری تهران با اکران ۹۹۷ طرح کلید خورد.
ب️رزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره رمضان نخستین سال قرن اظهار داشت: فراخوانی پیش از شروع سال ۱۴۰۰ منتشر کردیم و از هنرمندان رشته های هنری دعوت کردیم تا طرح های خویش را در ماه رمضان شهرداری شرکت دهند. بعد از داوری آثار برگزیده شده آماده اکران شدند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ضمن اشاره به این که ماه مبارک رمضان از دهه دوم ماه برکت خدا برای عید فطر و روز قدس آماده خواهیم شد، تصریح کرد: برای روز قدس و عید فطر اکران های خاص و گسترده ای در نظر گرفته شده است.
شاپور دیوسالار، معاون فرهنگی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران هم اظهار داشت: سال جاری اکران ها منسجم تر و در حد متعالی تری انجام شده است. از طرفی نقاشی های دیواری هم انجام می شود.
طبق گزارش سایت شهر، اکران ها در سه بخش فرهنگی، مناطق و تجاری توسط سازمان زیباسازی شهرداری انجام شده است. در بخش فرهنگی ۱۴۷ پرتابل، ۱۸۸ عرضه و ۸ بیلبورد، در مناطق ۵۶۰ پرتابل، ۳۱ تلویزیون شهری و ۱۵ داربست و استند و در بخش تجاری ۱۷ عرشه، ۳۵ بیلبورد و ۶ نمایشگر شهری به اکران درآمده است.
منبع:

1400/01/25
21:28:01
0.0 / 5
348
تگهای خبر: سازمان , سایت , شركت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن