تصویب كلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در كمیسیون امور داخلی كشور

تصویب كلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در كمیسیون امور داخلی كشور

تاکسی مدرن: سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از شروع بررسی طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در جلسه امروز این کمیسیون آگاهی داد.


علی حدادی در گفت و گو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون طرح جامع مدیریت شهری و روستایی مورد بررسی قرار گرفت و کلیات آن به تصویب اعضای کمیسیون رسید.
ایشان سپس اظهار نمود: در ادامه جلسه نیز چهار ماده از این طرح مورد بررسی و تصویب کمیسیون قرار گرفت.
بر طبق این طرح قسمتی از خدمات شهری و دستگاه های اجرای به مدیریت شهری و روستایی واگذار می شود تا شاهد توسعه پایدار، ارتقاء کیفیت زندگی و گسترش عدالت و تامین حقوق شهروندی باشیم.
سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در ادامه اشاره کرد: از طرف دیگر بمنظور تمرکززدایی، مشارکت مردم در امور عمومی، واگذاری تصدی های دولتی به نهادهای محلی و هماهنگی ماموریت ها و وظایف در محدوده حریم شهر و روستا به شهرداری ها و دهیاری ها پیش بینی شده است. این طرح در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و درمان، آموزش، عمران، محیط زیست، اقتصاد به استثنای امور امنیتی، دفاعی و قضایی ورود کرده است که توسط شهرداری و دهیاری ها در حریم و محدودشان دنبال خواهد شد.
ایشان سپس اشاره کرد: بررسی این طرح در کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها ادامه داشته و جزئیات آن در جلسات آتی کمیسیون به بحث گذاشته می شود.
منبع:

1400/01/22
21:06:15
0.0 / 5
305
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن