جهانگیری:

درصورت نیاز برای رفع مشكلات حاشیه شهر مشهد اعتبارات مازاد تخصیص می دهیم

درصورت نیاز برای رفع مشكلات حاشیه شهر مشهد اعتبارات مازاد تخصیص می دهیم

به گزارش تاکسی مدرن خراسان رضوی معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: برای رفع مشکلات حاشیه شهر مشهد به ویژه شهرک شهید رجایی و مشکلات آن، اگر اعتباری علاوه بر اعتبارات استانی مورد نیاز باشد ما در مرکز اعتباراتی را تخصیص خواهیم داد.اسحاق جهانگیری عصر امروز در مراسم بهره برداری از مجتمع آموزشی المهدی و هنرستان شهید چراغچی در حاشیه شهر مشهد اظهار نمود: مجتمع آموزشی ورزشی المهدی که امروز به بهره برداری رسید در منطقه حاشیه شهر مشهد واقع شده است که تنها در همین منطقه ۱۱۰ هزار دانش آموز مشغول تحصیل هستند و باید دغدغه آنها درباب تامین امنیت و توسعه منطقه برطرف و فضایی مملو از آرامش برای آنان برقرار شود.

معاون اول رئیس جمهور همین طور با اشاره به توسعه فضای آموزش های مهارتی در کشور اظهار داشت: هرچه تعداد تربیت شدگان آموزش های مهارتی در هنرستان ها افزایش یابد، زمینه تولید و فعالیت بیشتر در این عرصه بیشتر خواهد شد؛ پس توسعه هنرستانها در سراسر کشور نقش مهمی در رونق تولید خواهد داشت.

دغدغه فعالان عرصه گوهرسنگ ها در حوزه صادرات برطرف شود

جهانگیری با اشاره به فعالیت مهارت آموزان رشته تراش گوهرسنگها در مشهد اظهار داشت: افزایش مهارت آموزی در تراش سنگهای قیمتی در شهر مشهد باتوجه به ظرفیتهای اقتصادی و معدنی آن از اهمیت ویژه ای برخوردارست پس باید هر چه سریعتر دغدغه فعالان عرصه گوهرسنگها در خصوص محدودیت صادرات زیورآلات و سنگهای قیمتی پیگیری و برطرف شود.

وی با قدردانی از این نیکوکار مدرسه ساز اظهار داشت: آقای حاتمی از فعالان و صاحبنظران حوزه اقتصادی و انسانی و خالص و مخلص است که تا حالا با همت وی چندین پروژه آموزشی در مشهد تولید شده و به بهره برداری رسیده است و حال آنکه در گمنامی، حاضر نیست فعالیت تبلیغاتی انجام دهد و تنها برای خدا و مردم کار می کند.

وی با اشاره به اظهارات این نیکوکار مدرسه ساز، اظهار داشت: طرح تفصیلی شهرک شهید رجایی مشهد، مصوبه کمیسیون ماده ۵ را نیز دارد که باید هر چه سریعتر اجرا و واحد کلانتری مورد نیاز آن بمنظور تامین امنیت منطقه ساخته شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه فشار اقتصادی زندگی و نگرانی مردم ایران خصوصاً حاشیه نشینان کلانشهرها باید برطرف شود، اضافه کرد: هرچند امنیت ایران بی نظیر است، اما دغدغه های اقتصادی مردم باید پیگیری و حل شود و برای رفع مشکلات حاشیه شهر مشهد، خصوصاً شهرک شهید رجایی و مشکلات آن، اگر اعتباری علاوه بر اعتبارات استانی مورد نیاز باشد ما در مرکز اعتباراتی را تخصیص خواهیم داد.

گفتنی است؛ مجتمع آموزشی ورزشی المهدی مشهد در منطقه حاشیه نشین شهرک شهید رجایی مشهد در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع با زیربنای پنج هزار و ۶۰۰ متر ساخته و امروز با حضور معاون اول رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.

برای ساخت این مجتمع که دارای امکانات ورزشی همچون استخر، سالن های ورزشی چندمنظوره و دیگر امکانات و تجهیزات لازم است، ۶۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.


منبع:

1400/01/15
11:25:40
0.0 / 5
612
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن