مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) عنوان كرد

احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال

احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال

به گزارش تاکسی مدرن مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) از احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال اطلاع داد و اظهار داشت: عاجزانه از شهروندان تقاضا داریم که روزهای پایانی سال فقط برای انجام تدفین در بهشت زهرا حضور یافته و زیارت اهل قبور را به روز دیگری در سال موکول کنند.


سعید خال در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به اینکه شرایط تهران هم اکنون شکننده و ناپایدار است، اضافه کرد: در صورت رعایت نکردن پروتکلهای بهداشتی از جانب مردم کرونا انگلیسی در حال چرخش است و شرایط سخت ماه های گذشته به سادگی قابل بازگشت است.
وی خاطرنشان کرد: اگر هم اکنون پروتکلهای بهداشتی از سوی مردم رعایت نشود روزهای سخت آبان و آذر ماه بار دیگر باز خواهد گشت.
خال ضمن اشاره به تاکیدات همه بزرگان و بخصوص ستاد ملی کرونا در مورد حضور نیافتن مردم در ایام پایانی سال در آرامستانها بخصوص بهشت زهرا (س)، تصریح کرد: از شهروندان عاجزانه درخواست داریم مانند ایام پایانی سال قبل سال جاری هم همکاری لازم را با خادمان خود در سازمان بهشت زهرا(س) داشته باشند و از حضور در این مکان مقدس فعلا خودداری نمایند.
وی ضمن اشاره به اینکه سال ۱۳۹۹ سال سخت و پر درد و رنجی برای بهشت زهرا بوده، افزود: پیشاپیش از همکاری مردم در نیامدن پنجشنبه وجمعه آخر سال و رعایت شیوه نامه های بهداشتی نهایت تشکر را داریم.
سعید خال در ادامه از احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال اطلاع داد و اضافه کرد: امیدواریم که مردم همچون سال قبل رعایت نمایند و برای روزهای پایانی سال به بهشت زهرا رجوع نکنند.
وی تصریح کرد: سازمان بهشت زهرا سازمانی خدمات رسان و بدون تعطیلی است و درخواست ما از شهروندان این است که فقط برای دفن عزیزانشان آن هم به صورت محدود در ایام پایانی سال به بهشت زهرا رجوع کنند و آداب زیارت اهل قبور را با قرائت فاتحه و دعا و نیایش از راه دور انجام داده و سفر خود به آرامستانها در انتهای سال را به زمان دیگری موکول کنند تا از این پیک خطرناک کرونا هم با همکاری هم عبور نماییم.
منبع:

1399/12/28
14:10:01
0.0 / 5
644
تگهای خبر: خدمات , سازمان , سفر , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن