وزیر كشور اعلام كرد

ممنوعیت چادرزدن در بوستان ها و معابر و استفاده از مدارس و خانه های شخصی برای اقامت نوروزی

ممنوعیت چادرزدن در بوستان ها و معابر و استفاده از مدارس و خانه های شخصی برای اقامت نوروزی

وزیر کشور اظهار داشت: بر طبق مصوبه ستاد کرونا مقرر شده سفر به شهرهای قرمز و نارنجی و از این شهرها ممنوع باشد، اما به بقیه شهرستانها و شهرها سفر آزاد است. البته سفارش می نماییم اگر کسانی فکر می کنند که قدرت و شرایط رعایت پروتکل ها را ندارند از سفر اجتناب کنند.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در سفری به قم در پاسخ به سوالی درباب شرایط سفرهای نوروزی اظهار داشت: ستاد ملی مبارزه با کرونا دراین زمینه مصوبه دارد و ما نیز تابع آن هستیم.

وی افزود: در این ستاد مقرر شده شهرهایی که در رنگ بندی قرمز و نارنجی هستند، سفر کردن به آنها و یا از آنها ممنوع می باشد، ولی سفر به بقیه شهرستان ها و شهرهای کشور آزاد است.

وی در همین راستا اظهار داشت: سفارش می نماییم اگر کسانی فکر می کنند که قدرت و شرایط رعایت پروتکل ها را ندارند از سفر اجتناب کنند، پروتکل ها را شدیدتر کرده ایم. چادر زدن در بوستان ها و خیابان ها و استفاده از مدارس و یا خانه های شخصی که مورد اطمینان نیستند همه اینها ممنوع خواهد بود. هتل ها و رستوران هایی که می روند باید از قبل با هماهنگی وزارت گردشگری به شکلی تدارک ببینند که دستورالعمل ها رعایت شود. برای اتوبوس، هواپیما و قطار از قبل دستورالعمل داده شده است. محور سلامت و محور صحت برای مردم خود مردم هستند.
رحمانی فضلی اضافه کرد: وظیفه دولت و دستگاه های اجرائی، پیش بینی و برنامه ریزی مؤثر، مهیا کردن امکاناتی مانند پزشک، دارو و تخت و همین طور ارائه تذکرها و سفارش های لازم است.
براساس گزارش پایگاه خبری وزارت کشور، وی اشاره کرد: نیت و رویکرد ما این نیست که درباب مردمی که یک سال در سختی هستند از روش های جرم انگارانه و برخوردهای قانونی استفاده نمائیم، ولی با همه خویشتنداری ها در بعضی موارد مجبور می شویم با متخلفان و عده معدودی که در ارتباط با سلامت عموم مردم تخلف می کنند برخورد نماییم.
انتها پیام


1399/12/22
20:39:55
0.0 / 5
610
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن