هوای پایتخت امروز مطلوب است

هوای پایتخت امروز مطلوب است

به گزارش تاکسی مدرن برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۱۶ اسفند ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در صبحگاه امروز (۱۶ اسفندماه) با وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد بود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

با تداوم حاکمیت شرایط ناپایدار جو طی روز روند کاهش غلظت آلاینده ها ادامه خواهد داشت ازاین رو با وجود افزایش حجم تردد خودرو ها تا اواخر وقت پیشبینی می شود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۷ اسفند ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و کاهش نسبی تندی باد، غلظت ذرات معلق افزوده می شود و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست. به تدریج طی روز تندی باد افزایش می یابد و سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد.

این وضعیت تا اواخر وقت فردا (۱۷ اسفند ماه) ادامه دارد و پیشبینی می شود وزش باد مؤثر برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق را به دنبال داشته باشد.

به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۵۸ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1399/12/16
14:12:45
0.0 / 5
926
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن