تأكیدبندپی برپیگیری سه مساله مطرح شده از جانب رئیس جمهور برای تهران

تأكیدبندپی برپیگیری سه مساله مطرح شده از جانب رئیس جمهور برای تهران

به گزارش تاکسی مدرن استاندار تهران بر ضرورت پیگیری مسائل مطرح شده توسط رئیس جمهور برای تهران با همکاری شهرداری تاکید کرد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه افتتاح دو ایستگاه متروی قیام و دولاب در جمع خبرنگاران در مورد همراهی استانداری تهران برای حل سه مبحث مورد تاکید رئیس جمهوری خطاب به شهردار تهران اظهار داشت: سه مساله ای که رئیس جمهوری به آن اشاره کردند دو مساله اصلی یعنی بوی نامطبوع اطراف تهران و جمع آوری متکدیان از پیشتر در دستور کار قرار گرفته و یک سال و نیم است که در حال انجام می باشد.
وی ادامه داد: روز گذشته هم جلسه ای با حضور همه دستگاههای ذیربط در حوزه تکدی گری و کودکان کار و خیابان برگزار گردید. از شهریورماه سالجاری جمع آوری متکدیان شروع شده و در همین راستا ۶۵۰ نفر از کودکان متکدی در تهران پذیرش شدند که از این میان ۶۰۰ نفر با دریافت تعهد آزاد شده اند و ۵۰ نفر باقی مانده اند که از میان این ۵۰ نفر ۸۰ درصد از اتباع خارجی و سایرین از هموطنان هستند. بدون شک با انسجام همکاری دستگاههای ذیربط این کار با جدیت و سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد.
استاندار تهران در مورد بوی نامطبوع اطراف تهران هم اظهار داشت: سه کانون برای این بوی نامطبوع شناسایی شده و از راه سازمان برنامه و بودجه کشور اعتبارات لازم برای مطالعات این امر اختصاص پیدا کرده بود. مجموعه های دامپروری و تصفیه خانه های پیرامونی همگی اعتبارات لازم برای مطالعات را دریافت نمودند و خوشبختانه نسبت به گذشته برپایه مطالعات کارشناسی صورت گرفته ۵۵ درصد از این بوی نامطبوع کاهش پیدا کرده است.
وی افزود: در مورد بحث ارتفاع ساختمان ها هم یکی از اقدامات خوب شهرداری و شورای شهر تهران ایجاد نظم و انضباط در ساخت و سازهای درون شهری بوده و بطور قطع این کار در دستور کار شهرداری تهران قرار دارد.
محسنی بندپی در پاسخ به سوالی در مورد محدودیت های کرونایی در استان تهران اظهار داشت: بطور قطع محدودیت های اعمال شده توسط ستاد ملی مقابله با کرونا همچون گذشته اعمال خواهد شد و درخواست ما از شهروندان این است که همکاری لازم در اجرای این پروتکل ها را داشته باشند. بطور قطع تهران با این تراکم جمعیتی در آستانه سال نو و شلوغی بازار نیازمند رعایت پروتکلهای بهداشتی است تا شرایط شکننده و ناپایدار فعلی به حالت تثبیت و پایداری برسد.
وی تاکید کرد: ممنوعیت تردد شبانه در تهران همچنان از ساعت ۹ شب تا ۳ صبح ادامه دارد و در زمینه اجرای آن نظارت جدی اعمال خواهد شد و با متخلفین از جانب نیروی انتظامی برخورد خواهد شد.
استاندار تهران در مورد تمهیدات شب عید هم اظهار داشت: ستاد تنظیم بازار یک روز در بین تشکیل جلسه خواهد داشت و به شدت کنترل و نظارت بر بازار را پیگیری خواهیم کرد. امروز وزیر جهاد هم در یکی از میادین حضور پیدا کرده که نظارت بر توزیع و نرخ اقلام به درستی صورت گیرد. اقلام اساسی به حد کافی در انبارها برای استان تهران ذخیره سازی شده است.1399/12/14
22:44:24
0.0 / 5
587
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن