معاون استاندار تهران خبر داد

افزایش توزیع مرغ در میدان بهمن از امروز

افزایش توزیع مرغ در میدان بهمن از امروز

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران کاهش قیمت مرغ را منوط به عرضه بیشتر در میدان بهمن و همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان نمود.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، حشمت الله عسگری در جلسه تنظیم بازار استان تهران با اشاره به تولید مرغ استان تهران گفت: هشت درصد مرغ استان تهران، توسط خود استان و ۹۲ درصد دیگر از سایر استان های دیگر تامین می شود و متاسفانه مرغی که از استان های دیگر وصول می شود، بالاتر از قیمت مصوب است؛ اگر مرغ وصول شده از استان های دیگر، در استان تهران تحویل گرفته نشود به استان های دیگر فرستاده و موجب افزایش قیمت می شود.

وی سپس اظهار داشت: برخی استانها نا به جا، مرغ را بالاتر از نرخ مصوب قیمت گذاری کرده اند که این خود آشکارا تخلف است و حدود اختیارات تنظیم بازار استانی نیست؛ همراهی نکردن استان های دیگر در رعایت قیمت مصوب مرغ موجب بروز مشکلاتی در استان تهران می شود و پس با توجه به این که تامین مرغ کافی در استان تهران نسبت به مرغ با قیمت های پراکنده اولویت دارد. بدین سبب مجبوریم که مرغ ها را با هر قیمتی تحویل بگیریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران اضافه کرد: با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استانها و برنامه حملی که به زودی تهیه می شود بوسیله استانداری تهران هماهنگی های لازم جهت حمل مرغ ها از استان مبدا به مقصد میدان بهمن انجام می شود؛ معتقدیم اگر قیمت مرغ در میدان بهمن تعدیل شود، قیمت مرغ در سطح کشور تعدیل می شود.

عسگری با اشاره به آشفتگی قیمت مرغ در ۶ ماهه گذشته اشاره کرد: مشکل تولید مرغ در استان تهران نداریم و تنها مشکل اختلاف نظر میان ستاد تنظیم بازار کشور و اتحادیه مرغداران کشور است که اتحادیه مرغداران اظهار می کنند قیمت مصوب خیلی کم است و ستاد تنظیم بازار کشور، این مسئله را نمی پذیرد.1399/11/30
11:52:44
0.0 / 5
540
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن