كیفیت هوای پایتخت قابل قبول است

كیفیت هوای پایتخت قابل قبول است

به گزارش تاکسی مدرن برپایه اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۲۷ بهمن ماه) در محدوده قابل قبول قرار داشته است.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است در صبحگاه امروز (۲۷ بهمن ماه) در مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد که ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش تردد خودرو ها است.

طی روز شرایط نسبتا ناپایدار بر جو حاکم خواهد بود و وزش باد مؤثر باعث پراکندگی آلاینده ها می شود. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت همراه با افزایش تدریجی تندی باد، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت پیشبینی می شود. هرچند با افزایش ترافیک در بعضی مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود.

صبح فردا (۲۸ بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. ناپایداری جوی همراه با وزش باد در بیشتر ساعات بعدازظهر هم سبب پراکندگی آلاینده ها می شود.

تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت فردا (۲۸ بهمن ماه) کاهش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۷۹ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/11/27
14:41:39
0.0 / 5
924
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن