شهرداری تهران رتبه نخست پژوهش های شهری را كسب نمود

شهرداری تهران رتبه نخست پژوهش های شهری را كسب نمود

تاکسی مدرن: شهرداری تهران از میان 100 شهرداری کشور رتبه نخست را در حوزه پژوهش شهری کسب نمود.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، پایگاه رتبه بندی شهرداری های ایران، رتبه و جایگاه شهرداری های کشور را برمبنای فعالیت در حوزه پژوهش شهری، منتشر نمود. نتایج این پایگاه معیاری برای اندازه گیری تعهد شهرداری ها به مدیریت علمی و تخصصی شهرها است. برمبنای آنچه که این پایگاه منتشر نموده است، شهرداری تهران با انجام و انتشار یک هزار و ۴۵۰ مقاله پژوهشی توانست رتبه نخست پژوهش شهری را از میان ۱۰۰ شهرداری در کشور کسب کند.
پژوهش های شهری از طرف مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهرداری تهران انجام شده و سال ۱۳۹۸ هم شهرداری تهران توانسته بود رتبه نخست را از آن خود کند. بتازگی هم دوازدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری را برگزار کرده بود.
طبق گزارش سایت شهر، بعد از شهرداری تهران، شهرداری های مشهد با ۴۴۶ پژوهش، اصفهان ۲۰۳، شیراز ۱۸۹، تبریز ۱۰۵ و زاهدان با ۷۲ پژوهش در رتبه های بعدی قرار دارند. این رتبه بندی برمبنای مجموع تعداد کل مقالاتی است که پژوهشگران و پژوهشگران کشور برای هر یک از شهرداری های ایران نوشته اند. بیشترین مقالات و تحقیقات درباره شهرهای هوشمند، تاب آوری و مدیریت بحران، برنامه ریزی شهری و حوزه شهری بوده است. همین طور تا حالا چیزی نزدیک به ۱۸ هزار مقاله در حوزه شهری انتشار یافته است.
منبع:

1399/11/23
22:54:14
0.0 / 5
891
تگهای خبر: سایت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن