سخنگوی شورای شهر تهران تاكید كرد

استفاده از ظرفیت های قانونی، در صورت عدم پاسخگویی شهرداری به تذكرها

استفاده از ظرفیت های قانونی، در صورت عدم پاسخگویی شهرداری به تذكرها

به گزارش تاکسی مدرن سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: در صورت عدم پاسخگویی شهرداری به تذکرها، از ظرفیت های قانونی استفاده می کنم.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، علی اعطا در دویست و شصت و نهمین جلسه شورای شهر با یادآوری تذکرهای ماه های گذشته خود اظهار داشت: در تاریخ ۲۱ دیماه تذکری به شهرداری تهران تحت عنوان عدم رعایت اصول حقوقی در یکی از تفاهمنامه ای منعقد شده در سازمان سرمایه گذاری عرضه کردم که در این تذکر اشاره شده بود که سرمایه گذاری تا مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون یورو پیشبینی شده و سپس مقرر شده بود شرکت طرف تفاهم نامه، ۵ هزار میلیارد تومان به صورت قرض الحسنه بعنوان حسن نیت پرداخت کند. اما تابحال هیچ پاسخی به این تذکر دریافت نشده است.
اعطا ضمن اشاره به تذکر دیگری در تاریخ ۱۴ دیماه اظهار داشت: در این تاریخ هم در تذکری با مبحث استخدام دستیاران مدیران شهرداری در صحن شورای شهر، پرسش هایی مطرح و خواهان توضیح شده بودم که تابحال پاسخ و توضیحی به این تذکر از جانب شهرداری دریافت نشده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران افزود: ۳۷ روز پیش یعنی در تاریخ ۷ دیماه در ارتباط با مبحث روز بازارهای شهر تهران به شهرداری تهران تذکر دادم اما در این خصوص هم هیچ پاسخ شفاهی کتبی و یا توضیحی دریافت نشد. در تذکر دیگری در تاریخ ۱۴ دیماه هم در مورد وضعیت خانه نیما یوشیج سوال پرسیدم و توضیح خواستم که متاسفانه پاسخی داده نشد، در حالیکه ما موضوعات را دنبال می نماییم و اگر بعنوان عضو شورای شهر از راه متعارف پاسخ نگیریم در صحن شورای شهر تذکر می دهیم.
وی با تکیه بر اینکه اگر در صحن هم تذکر بدهیم و پاسخ نگیریم از سایر ظرفیت های قانونی استفاده می نماییم، اظهار داشت: اگر در ارتباط با موارد مطرح شده پاسخ روشنی نگیرم از ظرفیت قانونی استفاده خواهم کرد. کسانی که از شهرداری به صحن شورا می آیند و در جلسات حضور دارند، حضورشان چه کارکردی دارد صرفا به هدف تنوع و دورهمی است؟

اعطا تصریح کرد: اگر پاسخ روشنی به موارد مطرح شده داده نشود از دکتر حناچی شهردار محترم تهران طرح سوال خواهم کرد.
منبع:

1399/11/14
12:22:49
0.0 / 5
757
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن