دردسرهای تبدیل مجتمع های مسكونی به ساختمان پزشكان

دردسرهای تبدیل مجتمع های مسكونی به ساختمان پزشكان

تاکسی مدرن: قم مدیر کل دفتر طرح های توسعه شهری شهرداری قم معتقد می باشد مسئله تبصره ذیل بند 24 ماده 55 قانون شهرداری باید در مجلس مورد بازبینی قرار بگیرد.


محسن صادقی امینی امروز در جمع خبرنگاران در قم، گفت: تبدیل کاربری مجتمع های مسکونی به مجتمع پزشکان، نتایج زیانبار ترافیکی و آثار نامطلوبی بر اقتصاد اراضی شهری و سیما و منظر شهر دارد.
مدیر کل دفتر طرح های توسعه شهری شهرداری قم اضافه کرد: متأسفانه تب تبدیل کاربری مسکونی به مجتمع پزشکان، که برای سازندگان، ارزش افزوده بالایی ایجاد می کند، به سبب کسری پارکینگ فراوان، تبعات منفی بر ترافیک خواهد داشت و مطلوبیت فضایی قسمتی از منطقه شهری را تحت تأثیر خود قرار می دهد.
صادقی امینی افزود: از طرف دیگر باتوجه به مراجعات فراوان بیماران به این ساختمان ها، اراضی مجاور، تبدیل به پارکینگ های همسطح روباز می شود که این موضوع، نارضایتی ساکنین پیرامون این مجتمع ها را به همراه دارد و شهرداری ها در جبهه اول مقابله با این معضلات، قرار دارند.
وی ابراز امیدواری کرد: مجلس شورای اسلامی 10که اقدامات خوبی را بمنظور مقابله با ویژه خواری آغاز نموده است، بازبینی این قانون را در دستور کار قرار دهد.
منبع:

1399/11/12
20:57:04
0.0 / 5
655
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن