معاون استاندار تهران تاكید كرد

قطع گاز ویلاهای پرمصرف مناطق خوش آب و هوا

قطع گاز ویلاهای پرمصرف مناطق خوش آب و هوا

تاکسی مدرن: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به مصرف بی رویه گاز در بعضی مناطق خوش آب و هوای استان تهران از قطع گاز واحدهای ویلایی پرمصرف غیرضرور آگاهی داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه کارگروه آلودگی هوا استان تهران با اشاره به افزایش مصرف گاز اظهار داشت: به سبب کم هزینه بودن انرژی، در تعداد زیادی از ویلاها و خانه های ییلاقی در مناطق خوش آب و هوای استان تهران، شهرستان ها و استان های شمالی کشور، مصرف گاز شبانه روزی و در مواقع غیرضروری است؛ به همین سبب مصرف گاز در کشور به شدت افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: طبق مصوبه شورای امنیت، در صورت عدم اصلاح روش مصرف گاز در این مناطق، طی مسیر قانونی نسبت به قطع این انشعابات در سطح کشور اقدام می شود.

وی ضمن گرامیداشت ۲۹ دی ماه سالروز هوای پاک با اشاره به ۱۲ روز هوای ناسالم در دی ماه اضافه کرد: از شروع این ماه شاهد هوای ویژه ای در سطح استان تهران بوده ایم؛ بطور کلی در سالهای اخیر اقدامات تمامی دستگاهها دراین زمینه کافی نبوده است پس موضوع آلودگی هوای استان باید با حساسیت بیشتری پیگیری شود.

چراغعلی اشاره کرد: دستگاه های اجرائی تکالیف و وظایف خود در مورد قوانین هوای پاک را به تفکیک مشخص و اقدامات موثر خودرا بطور خلاصه ذکر کنند و اگر اقدام موثری نداشته و دراین زمینه موانعی داشته اند نیز گزارش دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران در خاتمه بر ضرورت استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد ر زمینه رفع آلودگی هوا تاکید و اشاره کرد: در امتداد برطرف نمودن چالش های پیش رو همه دستگاهها و مسئولان باید باهم همکاری کنند.

منبع:

1399/10/29
23:54:16
0.0 / 5
846
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن