آغاز فضاسازی محیطی سالگرد قاسم سلیمانی در پایتخت

آغاز فضاسازی محیطی سالگرد قاسم سلیمانی در پایتخت

به گزارش تاکسی مدرن مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران خبر داد: فضاسازی محیطی شهر تهران به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی از طرف سازمان زیباسازی از شب گذشته شروع شده و مقرر است از همه ظرفیت ها و فضاهای شهری در اختیار این سازمان و مناطق استفاده گردد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، برزین ضرغامی از آغاز فضاسازی محیطی به مناسبت اولین سالگرد شهادت قاسم سلیمانی از ۶ دی در شهر تهران آگاهی داد و اضافه کرد: طی توافقی که سازمان زیباسازی با بنیاد شهید داشت قسمتی از تبلیغات محیطی با شعار «مرد میدان» که بنیاد انتخاب نمود شروع شد و سازمان هم از همان تبعیت کرد.
بگفته او؛ طراحی ها کاملا با بنیاد شهید هماهنگ و تلاش شده از طرح های آنها استفاده گردد. بطور کلی تا ۱۲ و ۱۳ دی ماه فضاسازی کاملی هم در حوزه سازه های فرهنگی و هم سازه های تجاری که در سطح شهر است، صورت خواهد گرفت، درواقع فضاسازی محیطی شامل همه فضاهای شهر است؛ چه آنهایی که در اختیار سازمان زیباسازی است و چه آنها که در اختیار مناطق است.
ضرغامی با اعلان اینکه در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران هم، از روز گذشته طرح های تبلیغاتی به مناسب شهادت سردار دلها و شهید ابومهدی اجرا شده، توضیح داد: علاوه بر اینها، ۲ دیوارنگاری مقرر است اجرا شود که کار این دیوارنگاری ها شروع شده و به زودی به پایان می رسد.
او افزود: مقرر است فضاسازی مناسب و دو کار ویژه در ۲ مسیر خیابان انقلاب- آزادی به سبب اینکه مسیر تشییع پیکر ایشان بود و همین طور بزرگراه شهید سلیمانی صورت گیرد و اقدامات این کار، شروع شده. همین طور ویدئو مپینگ هم به مدت دو شب در ۱۲ و ۱۳ دی روی برج آزادی اجرا می شود.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران، به اقدامات حمایتی سازمان متبوعش برای اولین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی اشاره نمود و اظهار داشت: قسمتی از اقدامات سازمان جنبه حمایتی از کارهای پراکنده مردمی دارد، مثلا گروهی از هنرمندان در تالار وحدت مقرر است اقداماتی انجام دهند و گروهی دیگر دانشجویان هنر دانشگاه تهران هم برنامه هایی به همین مناسبت دارند و سازمان هم برای حمایت و کمک به آنها در حد توان، اعلام آمادگی کرده است.
بنا براعلام سایت شهر، ضرغامی همین طور از رونمایی یادمان شهید قاسم سلیمانی در دهه فجر آگاهی داد و اضافه کرد: حوزه کارهای شهرداری تهران حوزه گسترده ای است و برای برگزاری هر چه باشکوه تر سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی همه معاونت ها و سازمان های مربوطه در حال فعالیت و برنامه ریزی هستند.
منبع:

1399/10/08
13:03:07
5.0 / 5
723
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن