تغییر نام خیابانی در كنار وزارت دفاع به شهید فخری زاده

تغییر نام خیابانی در كنار وزارت دفاع به شهید فخری زاده

به گزارش تاكسی مدرن اعضای شورای شهر تهران با رای اكثریت خود به تغییر نام خیابان صنایع واقع در محدوده میدان نوبنیاد به نام شهید محسن فخری زاده رای مثبت دادند.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، بامداد امروز پیشنهاد نام گذاری معبری به نام شهید فخری زاده با قید دو فوریت در دستور شورای شهر قرار گرفت و محمد جواد حق شناس رئیس کمیته نام گذاری شورای شهر ضمن محکوم کردن ترور این شهید والا مقام، اظهار داشت: در جهت تکریم شهیدان بزرگوار یکی از اصول شورای شهر پنجم نام گذاری معابر به نام این افتخارآفرینان بود که آمارها نشان داده است بیشتر از ۴۰ درصد نام گذاری ها به شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مدافع حرم، ترور و غیره اختصاص دارد.
وی با بیان اینکه طرح دو فوریت تغییر نام خیابانی به نام شهید فخری زاده با امضای ۱۵ نفر از اعضایی که در صحن حضور داشتند تقدیم هیات رییسه شد، اظهار نمود: پیشنهاد شده است که خیابان صنایع واقع در منطقه یک که در کنار وزارت دفاع که محل کار این برادر بزرگوار بود به نام شهید فخری زاده تغییر نام دهد.
رییس کمیته نام گذاری شورای شهر افزود: نام صنایع تکراری می باشد و معابری در منطقه ۳ و ۱ به این نام داریم.
به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر با رای اکثریت خود به این تغییر نام رای مثبت دادند و خیابان صنایع در محدوده میدان نوبنیاد واقع در منطقه یک به شهید فخری زاده تغییر نام داد.1399/09/09
12:31:01
5.0 / 5
1066
تگهای خبر: شورای شهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن