رییس سازمان مدیریت استان تهران تاكید كرد

آغازتدوین سند چشم انداز توسعه منابع انسانی ۱۴۱۵

آغازتدوین سند چشم انداز توسعه منابع انسانی ۱۴۱۵

تاكسی مدرن: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با تكیه بر ضرورت تسریع در تكمیل بیمارستان امام خمینی شهریار با هدف ارتقا سطح سرانه درمانی در این شهرستان اظهار داشت: باید در جهت تكمیل پروژه های نیمه تمام از ظرفیت بخش خصوصی بهره گرفت.


مسعود شفیعی در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند ارتقا سطح بهداشت و درمان در شهرستان شهریار اظهار داشت: بدون شک مبحث بهداشت و درمان و آموزش و پرورش در شهریار با عنایت به جمعیت بالا در سطح استان تهران از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و باید تلاش شود با برنامه ریزی صحیح به سمت استانداردهای متوسط استانی و شهرستانی در شهریار حرکت نماییم.
وی ادامه داد: منابع و اعتبارات استانی پاسخگوی نیازهای شهرستان های تهران نیست و تنها بخشی از نیازها را پوشش می دهد، بنابراین باید سهم شهرستان شهریار از اعتبارات ملی ارتقا پیدا کند و دستگاههای مربوطه در سطح شهرستان شهریار باید تلاش مضاعفی داشته باشند.
وی با تکیه بر جمعیت حدود یک میلیون نفری شهرستان شهریار و ظرفیت های ویژه این شهرستان در سطح کشور اظهار داشت: تکمیل بیمارستان شهریار در اولویت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران است و دغدغه تکمیل و بهره برداری هر چه سریعتر این بیمارستان در استان تهران وجود دارد تا گامی در جهت ارتقا بهداشت و سلامت شهرستان برداشته شود.
وی افزود: باید بر مبنای تبصره ۱۹ قانون بودجه سال جاری بخش خصوصی را در اجرا و تکمیل پروژه های نیمه تمام فعال نماییم و درحقیقت از مشارکت بخش خصوصی بهره بگیریم تا با توجیه و دفاع از پروژه، اعتبارات مصوب ملی را هم دریافت نماییم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تکیه بر اهمیت توسعه منابع انسانی اظهار داشت: توجه به نیروی انسانی بعنوان یک سرمایه سازمانی امری غیر قابل انکار است و باید ابهامات دستگاههای اجرایی در این عرصه برطرف شود.
به قول وی، رسیدگی به چالش های پیش روی دستگاههای اجرایی و تعامل با سطوح ملی در تدوین سند چشم انداز ضروریست و بر همین مبنا بررسی تدوین سند چشم انداز توسعه منابع انسانی۱۴۱۵ استان تهران شروع شده است.1399/08/23
18:48:40
5.0 / 5
906
تگهای خبر: آموزش , استاندارد , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن