تعیین تكلیف یك گود دولتی رهاشده در تهران

تعیین تكلیف یك گود دولتی رهاشده در تهران

به گزارش تاكسی مدرن معاون نظارت شورای شهر تهران از تعیین تكلیف یك گود متعلق به یكی از سازمان های دولتی بعد از سال ها در محله مرزداران اطلاع داد.


افشین حبیب زاده در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه سال هاست گود معروف به «مژگان» متعلق به یکی از سازمان های دولتی در محله مرزداران سبب ناراحتی اهالی شده است، اظهار داشت: بعد از درخواست تعدادی از اهالی محل در مورد خطرات احتمالی گود رها شده «مژگان»، کارشناسان معاونت نظارت ضمن بازدید از این گود در مورد وضعیت آن گزارشی تهیه کردند.
وی با بیان اینکه با عنایت به خطرآفرین بودن این گود از شهردار منطقه و معاونت شهرسازی خواستیم که ساماندهی این گود را در دستور کار قرار دهند، اظهار نمود: بعد از مدتی شهردار منطقه ۲ اعلام نمود که با عنایت به رهاسازی گود مذکور از سنوات گذشته و بروز خطرات احتمالی، کمیسیون رفع خطر برگزار گردید.
به قول معاون نظارت شورای شهر تهران، امسال شهرداری پنج مرتبه اخطاریه وضعیت خطرآفرین گود را به مالک اعلام نمود و از آنها خواست که نسبت به رفع خطر اقدام نمایند.
وی ادامه داد: با عنایت به این که تداوم این وضعیت مخاطره آمیز به معابر و ساختمان های مجاور خسارات زیادی وارد می شد، اداره کل حقوقی منطقه برای دریافت دستور قضایی برای رفع خطر از املاک مجاور و پرکردن گود اقدام نمود. همینطور در این حوزه هم تاییدیه های پیمانکار و مشاور ژئوتکنیک دریافت و مقرر شد که این گود پر شود.
حبیب زاده با بیان اینکه در آخرین مرحله جلسه ای با حضور مسؤلان شهرداری و مالک پروژه برگزار شد، اظهار نمود: مالک هنگامی که عزم شهرداری برای پرکردن این گود را دید، متعهد به رفع خطر از محل و گود موجود و پذیرش کلیه عواقب احتمالی شد.
وی افزود: مالک متعهد شد که عملیات ساختمانی به صورت دوشیفت نسبت به راه اندازی فونداسیون، سقف اول و دوم ظرف مدت دو ماه اقدام نماید و به نظر می آید سرانجام بعد از سال ها بلاتکلیفی گود معروف «مژگان» به سرانجام خوبی برسد.1399/08/21
14:28:50
5.0 / 5
1382
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن