در شهریور رقم خورد؛

تشكیل ۸۰۷ پرونده قاچاق

تشكیل ۸۰۷ پرونده قاچاق

به گزارش تاكسی مدرن سازمان حمایت مصرف كنندگان اعلام نمود: 807 پرونده تخلف در رابطه با كالاهای قاچاق مكشوفه تشكیل شده كه ارزش ریالی این پرونده ها 76 میلیارد تومان است.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از وزارت صمت، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام نمود: در شهریور ماه ۹۹ و در چارچوب اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه، ۴۰ هزار و ۶۴۳ مورد بازرسی انجام و ۸۰۷ پرونده تخلف تشکیل شده است.
ارزش ریالی پرونده های تخلف در رابطه با کالاهای قاچاق مکشوفه، بیش از ۷۶ میلیارد تومان بوده که بطور میانگین ارزش هر پرونده حدود ۹۴ میلیون تومان است.
در شهریور ماه سال ۹۹، استان تهران با ۶ هزار و ۷۷۰ مورد بازرسی، استان سیستان و بلوچستان با ۲۰۲ مورد تشکیل پرونده و استان خراسان رضوی با بیش از ۲۷.۱ میلیارد تومان ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه، بالاترین عملکرد را در میان استانها داشته اند.
بیشترین ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه نیز به ترتیب در رابطه با سوخت ها و روغن های معدنی بیش از ۳۱۱ میلیارد ریال، لوازم یدکی با ۱۰۵ میلیارد ریال، دانه ها و میوه های روغن دار، دانه و بذر با حدود ۸۰ میلیارد ریال، کالای قاچاق موضوع تبصره ۴ الحاقی ماده ۱۸ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ۷۲ میلیارد ریال و مواد خوراکی و محصولات صنایع غذایی با ۵۹ میلیارد ریال است.


منبع:

1399/07/29
01:12:51
5.0 / 5
1661
تگهای خبر: تولید , سازمان , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن