استاندار تهران:

عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسك، تخلف اداری است

عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسك، تخلف اداری است

به گزارش تاكسی مدرن استاندار تهران با اشاره به ضرورت اجرای دستورالعمل های كرونایی اظهار داشت: عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسك، تخلف اداری به حساب می آید.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به وضعیت کرونا در استان تهران تصریح کرد: با عنایت به گسترش و شیوع مجدد بیماری کرونا و اهمیت اجرای صحیح و دقیق پروتکل های بهداشتی و گزارش های نظارتی در خصوص کاهش رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همینطور کاهش استفاده از ماسک بین شهروندان و کارکنان ادارات دولتی حسب تاکید رئیس جمهور و مصوبات ستاد ملی بیماری کرونا رعایت نکات ذیل ضروریست.

وی افزود: ضمن تاکید مجدد بر اجرای صحیح و دقیق پروتکل های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی بیماری کرونا، تشدید نظارت و دریافت تدابیر جدی در کنترل و ارزیابی روش اجرای پروتکل های مذکور مورد اقدام و مراقبت قرار گیرد.

استاندار تهران سپس عنوان کرد: استفاده از ماسک در محیط کار برای کلیه کارکنان و ارباب رجوع الزامی بوده و از عرضه خدمات به مراجعان ادارات که از ماسک استفاده نمی کنند اکیدا خودداری می شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، محسنی بندپی تصریح کرد: عدم رعایت ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی توسط کارکنان همچون عرضه خدمت به مراجعین فاقد ماسک، تخلف اداری محسوب شده و لازم است مدیران بر مبنای بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور نسبت به اعمال پیشبینی شده اقدام نمایند.
منبع:

1399/07/10
13:44:25
5.0 / 5
1425
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن