مدیرعامل شركت شهر سالم خبر داد

ابتلای 700 نفر از كاركنان شهرداری تهران به كرونا

ابتلای 700 نفر از كاركنان شهرداری تهران به كرونا

مدیرعامل شركت شهر سالم از ابتلای 700 نفر از كاركنان شهرداری تهران به كرونا اطلاع داد و اظهار داشت: ساختمان مركز سلامت روان شهرداری تهران تكمیل شده است.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، حمید چوبینه در نشست شورای راهبردیمرکز جامع سلامت روان از آماده شدن ساختمان مرکز جامع سلامت روان با همت بخش های مختلف شرکت شهر سالم ظرف تنها دو ماه ابراز خرسندی کرد و اضافه کرد: تابحال حدود 700 نفر از کارکنان شهرداری تهران به بیماری کرونا گرفتار شدند که علاوه بر خدمات پزشک خانواده، از مشاوره ها و ارتباطات مانوسانه کارشناسان مرکز جامع سلامت روان بهره مند می شوند.
وی با تاکید بر ضرورت نگرش انسانی و اخلاقی به مساله سلامت روان افزود: این ابتدای راه است و من این اراده و انگیزه را در همکارانم می بینم که بیماران کروناییِ عضو خانواده شهرداری تهران رها نشوند تا هم عرضه خدمات با همین کیفیت ادامه پیدا کند و هم انباشت تجربه و آنالیز علمی آن امکان پذیر گردد.
به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، در بخش دیگری از نشست شورای راهبری مرکز جامع سلامت روان، دکتر احمدعلی نوربالا رئیس گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو این کمیته در سخنانی تاکید کرد: کاری که در طرح غربالگری صدمه های روانی ناشی از بحران کرونا شد، هم بدیع بود و هم مفید.
وی اضافه کرد: اینکه گروهی از بیماران کووید-19 عضو شهرداری تهران را غربالگری کردید؛ به ارزیابی سلامت روان آنها پرداختید و با مداخله مناسب، برای بهبودی آنها تلاش کردید، تجربه بدیعی بود که امکان تبدیل به پژوهش علمی را دارد.
در ابتدای این جلسه هم گزارشی از دست آوردهای علمی طرح غربالگری صدمه های روانی-هیجانی ناشی از بحران کرونا عرضه شد و اعضا به تحلیل آمارهای این گزارش پرداختند. همینطور عرضه گزارش از نحوه آموزش پزشکان خانواده در حوزه سلامت روان از دیگر بخش هایی بود که در دستور کار این جلسه قرار گرفت.1399/05/12
14:47:06
5.0 / 5
1847
تگهای خبر: آموزش , خدمات , شركت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن