طرح ویژه پلیس برای نظارت بر اماكن با همكاری كارشناسان بهداشت

طرح ویژه پلیس برای نظارت بر اماكن با همكاری كارشناسان بهداشت

معاون نظارت بر اماكن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از اجرای طرح ویژه نظارت بر اماكن عمومی و صنوف با همراهی كارشناسان بهداشتی اطلاع داد.


سرهنگ نادر مرادی در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: از زمان انتشار کرونا تا کنون مأموران پلیس اماکن در جهت حفظ سلامت مردم و اجرای مصوبات ستادملی مقابله با کرونا اقدامات زیادی را انجام دادند که همچون آن می توان به نظارت بر صنوف و برخورد با موارد تخلف اشاره نمود که البته عمده صنوف همراهی خوبی با پلیس داشته و موارد تخلف در مقایسه با میزان همراهی صنوف خیلی کم بود.
وی افزود: با عنایت به شیوع موج دوم کرونا و ابلاغ یکسری محدودیت های باردیگر از جانب ستادملی مقابله با کرونا، در جلساتی مشترک با مسؤلان بهداشتی شهر تهران بنا شد تا طرح ویژه نظارت بر اماکن عمومی و صنوف با مشارکت ادارات بهداشت مناطق 22گانه شهر تهران اجرا شود که بر مبنای اجرای این طرح کارشناسان بهداشت هم بر روند اجرای پروتکل ها نظارت داشته و اگر آنها متوجه موارد تخلفی شوند پلیس با آن برخورد خواهد نمود.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با اشاره به اینکه در اجرای این طرح از باشگاه های ورزشی، قلیانسراها و دیگر صنوف بازدید می شود، اظهار داشت: این طرح از چند روز پیش شروع شده و خوشبختانه با همراهی کارشناسان بهداشتی، نظارت بر روش اجرای پروتکل ها دقیق تر هم شده است.

تقدیر از واحدهای صنفی نمونه در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی
مرادی در عین حال از همراهی اکثریت صنوف با مقررات و ابلاغیه های ستادملی مقابله با کرونا قدردانی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه اغلب صنوف همراهی خوبی با ما داشتند که لازم است از آنها قدردانی نماییم. در همین راستا هم طرحی را اجرا خواهیم کرد که بر مبنای آن از واحدهای صنفی نمونه در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی تقدیر شود.
وی با تاکید بر اینکه سلامت مردم خط قرمز تمامی دستگاه ها در کشور است، اظهار داشت: سلامتی مردم اهمیتی زیادی برای پلیس داشته و از زمان انتشار کرونا تا کنون مأموران پلیس اقدامات زیادی در این عرصه انجام داده اند. در خواست ما از شهروندان هم این است که با پلیس در تماس بوده و چنانچه هرگونه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی یا موارد مجرمانه نظیر احتکار و گران فروشی و... را مشاهده نمودند، حتما با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفته و مبحث را اطلاع دهند.
منبع:

1399/05/03
15:58:14
5.0 / 5
2299
تگهای خبر: شهروندان , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن