معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد:

گشایش مسیر تندروهای بلوار استاد معین جنوبی، بزودی

گشایش مسیر تندروهای بلوار استاد معین جنوبی، بزودی

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از كوشش برای گشایش ترافیكی مسیرهای تندروی ادامه جنوبی بلوار استاد معین(حدفاصل خیابان نیاركی تا محور ۳۰ متری جی) اطلاع داد.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی که در حاشیه بازدید از پروژه راه اندازی ادامه جنوبی بلوار استاد معین سخن می گفت، ضمن اعلام پیشرفت ۹۵ درصدی عملیات اجرایی این پروژه اضافه کرد: مسیرهای تندروی بلوار ۴۵ متری استادمعین با عنایت به نقش موثر این پروژه در ساماندهی ترافیک سنگین معابر منتهی به سه راه آذری و کاهش بار ترافیک میدان آزادی، خیابان آزادی و بزرگراه آیت ا... سعیدی، زودتر از مسیرهای کندرو تحویل شهروندان خواهند شد.
بنا براعلام پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، وی با بیان آنکه سایر اقدامات تکمیلی پروژه شامل راه اندازی مسیرهای کندرو و معابر پیاده رو و هم تأمین روشنایی مسیر ظرف ۱۵ روز آینده به سرانجام خواهد رسید، تکمیل این پروژه راهگشای ترافیکی را از مهمترین مطالبات شهروندان ساکن در منطقه ۹ ذکر و افزود: تکمیل ادامه جنوبی بلوار استاد معین با عنایت به عبور مسیر از داخل پادگان جی، مستلزم توافقاتی بود که خوشبختانه با مشارکت نهادهای ذیربط حاصل شده است.
منبع:

1399/04/10
23:45:32
5.0 / 5
2605
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن