با رونمایی از سامانه نام توسط شهردار تهران صورت گرفت

هوشمند شدن نامگذاری معابر پایتخت

هوشمند شدن نامگذاری معابر پایتخت

به گزارش تاكسی مدرن در همایش مدیران برتر ارتباطی و با حضور شهردار تهران و اعضای شورای اسلامی شهر از سامانه «نام» رونمایی گردید.


به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا، این سامانه که به همت سازمان فاوای شهرداری تهران طراحی و عرضه شده است، امکان مدیریت نام گذاری معابر پایتخت را به روشی هوشمند فراهم می آورد.
در مراسم رونمایی از این سامانه پیروز حناچی، شهردار تهران، ابراهیم امینی، نایب رییس شورای شهر، محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فاوا و شهربانو امانی، عضو شورای شهر و همینطور بعضی از شهرداران مناطق، مدیران بخش های مختلف شهری و پژوهشگران حوزه ارتباطی حضور داشتند.
سامانه «نام» امکان مدیریت نام گذاری هوشمند معابر پایتخت را با جانمایی روی نقشه تهران در اختیار مدیریت شهری قرار می دهد.
این سامانه به دنبال وجود چالش های نام گذاری معابر همانند تعدد اسامی تکراری، وجود سلایق گوناگون در انتخاب نام معابر و عدم وجود سابقه تغییرات نام یک معبر و به منظور ایجاد روالی استاندارد، قابل پیگیری و یکپارچه در تغییر نام اماکن و معابر در مجموعه شهرداری تهران به راه افتاده است.
«نام» امکاناتی از قبیل نمایش نقشه معابر، مدیریت و گزارش گیری نام معابر مبتنی بر نقشه (با جستجوی گونه بندی های مختلف)، پیشگیری از ایجاد نام تکراری در معابر، جستجو و دسترسی دقیق محل درخواست بر روی نقشه، نمایش سابقه تغییرات نام معبر و... را در فرایند مکانیزه نام گذاری معابر به همراه دارد.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، گفتنی است این سامانه به صورت پایلوت در سه منطقه در حال راه اندازی است و در آینده ای نزدیک در کلیه مناطق شهرداری اجرا می گردد.1399/03/26
23:58:41
5.0 / 5
2392
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن