تشریح برنامه های ۹۹ شهرداری در گفتگوی تاكسی مدرن با حناچی،

ثبت جهانی خیابان ولیعصر در سالجاری

ثبت جهانی خیابان ولیعصر در سالجاری

به گزارش تاكسی مدرن شهردار تهران ضمن تشریح برنامه های ۹۹ شهرداری، از پیگیری اش برای ثبت جهانی خیابان ولیعصر در سال جدید اطلاع داد.


پیروز حناچی در گفتگو با ایسنا، در مورد سرانجام قول هایی که در ابتدای تصدی اش به مردم تهران داد، اظهار داشت: پروژه هایی که به مردم قول داده بودیم در حال پیگیری هستند و تمام تلاشمان این است که بتوانیم آنها را محقق نماییم.
وی با اشاره به اینکه در برنامه های عرضه شده به شورای شهر اعلام نموده بودم که یکی از برنامه های اولویت دار دوران مدیریتم درتهران، ثبت جهانی خیابان ولیعصر است، خاطرنشان کرد: ثبت جهانی خیابان ولیعصر وارد فهرست موقت شده و مسؤلان سازمان میراث فرهنگی پیگیر این مورد هستند و به نظر می آید ثبت جهانی خیابان ولیعصر امسال رقم بخورد.
شهردار تهران با تاکید بر اینکه در مورد بقیه پروژه ها همچون ساماندهی روددره ها به دنبال سرمایه گذار هستیم و در این راستا با گروه های مختلف مذاکره کرده ایم، اظهار داشت: ساماندهی دره فرحزاد هم یکی از اولویت های ما در این دوره مدیریت شهری بود که در ماه های پایانی سال گذشته، ضمن احیاء این دره، تلاش کردیم مسیرگردشگری طبیعی و مذهبی را طراحی نماییم.
وی با اشاره به اینکه در این دوره مدیریت شهری به دنبال اجرای پروژه هایی هستیم که رضایت حداکثری مردم به خصوص در محلات را به همراه داشته باشد، اضافه کرد: هم اکنون اجرای پروژه های بزرگ تمام شده و در سالجاری با تغییر رویکرد جدی که داریم، اجرای پروژه های محلی را در دستورکار قرار دادیم و برای این مهم ۲۰۰۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته ایم.
اجرای پروژه های محله ای با اولویت بافت های فرسوده
اجرای پروژه های محلی از جنس مگا پروژه ها نیست

حناچی در ادامه با اشاره به اینکه این پروژه ها، از جنس مگا پروژه ها نیستند و در حد محلات هستند، بیان نمود: از آنجایی که این پروژه ها بر مبنای نظرات مردم محل و در جهت حل مشکلات آن است، بطور قطع موجبات رضایت آنها را فراهم می آورد. بعنوان مثال در محله اتابک، خانه های فرهنگی ایجاد خواهند شد که به مردم در زمینه های مختلف آموزش می دهد و در واقع اجرای اینگونه پروژه ها حس رضایت مندی مردم را بیشتر کرده است، هرچند که از جنس هزینه کرد است تا درآمدزایی، اما این مساله مهم نیست.
وی با اشاره به اینکه در سالجاری، اجرای پروژه های محله ای با اولویت بافت های فرسوده است، اظهار داشت: از ۳۵۰ محله تهران، دفاتری در ۱۵۰ محله مستقر هستند که وظیفه شناسایی پروژه های مردمی را با کمک شهروندان برعهده دارند.
1399/03/05
13:36:04
5.0 / 5
2596
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن