تمهیدات شهرداری منطقه13 برای جلوگیری و مهار آتش سوزی در جنگل سرخه حصار

تمهیدات شهرداری منطقه13 برای جلوگیری و مهار آتش سوزی در جنگل سرخه حصار

تاكسی مدرن: شهردار منطقه13 از اتخاذ تمهیدات ویژه برای جلوگیری و مهار آتش سوزی در جنگل سرخه حصار آگاهی داد.به گزارش تاکسی مدرن به نقل از ایسنا مرتضی رحمان زاده بوستان های جنگلی و عرصه های منابع طبیعی را جزو سرمایه های ملی برشمرد و اضافه کرد: این بوستان ها دارای ارزش حیاتی بوده که حفاظت و مراقبت از این میراث های ماندگار ضروری و با اهمیت می باشد.

وی با اشاره به تعاملات فی ما بین شهرداری منطقه و مسئولین آتشنشانی جهت بررسی راهکار های موثر در جلوگیری و مهار آتش سوزی های احتمالی در فصل گرما گفت: طی بازدید مشترک مدیران منطقه و آتشنشانی، ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف برای مهار آتش سوزی ها، راهکار های موثر دراین زمینه ارائه و در جلسه ای مشترک، ضمن جمع بندی، اقدامات پیشگیرانه در رئوس کارهای معاونت خدمات شهری و محیط زیست و سازمان آتشنشانی منطقه قرار گرفت.

وی با اعلان اینکه ایجاد مسیرهای دسترسی و آتش بر در بوستان جنگلی سرخه حصار با هدف ارسال تجهیزات و امکانات به محل آتش سوزی و اطفای حریق ضروری می باشد، افزود: بدین جهت عملیات ایجاد آتش بر در نقاط حساس و پر خطر و حریم همچون تمهیدات منطقه برای جلوگیری و مهار آتش سوزی است.

شهردار منطقه ازدیاد علف را یکی از علل آتش سوزی های احتمالی برشمرد و ادامه داد که باتوجه به ازدیاد علف به دنبال بارندگی های اخیر، علف تراشی و جمع آوری علف های خشکیده نیز در دستو کار قرار دارد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، وی اشاره کرد: همین طور با تهیه امکانات لازم، نیرو ها به کپسول آتشنشانی تجهیز می شوند تا در سریع ترین زمان نسبت به مهار اتش اقدام نمایند.
منبع:

1399/02/27
23:11:48
5.0 / 5
2568
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن