فرماندار قم در گفت وگو با تاكسی مدرن خبرداد

كاهش 80 درصدی ورودی و خروجی استان قم

كاهش 80 درصدی ورودی و خروجی استان قم

به گزارش تاكسی مدرن قم فرماندار قم از كاهش 80 درصدی ورود و خروج به استان قم نسبت به سال قبل خبرداد.


مرتضی حیدری در گفتگو با ایسنا اظهار داشت: آمار ورود و خروج استان قم نسبت به سال قبل ۸۰ درصد كاهش داشته است.
وی ادامه داد: اینكه بعضی می گویند سفر به قم نسبت به گذشته افزایش یافته است كاملا سخن نادرستی است. استان قم محور مواصلاتی 17 استان كشور است و این گونه نیست كه هر ره گذری از اتوبان قم - تهران گذشت، حتما قمی بوده است.
حیدری خاطرنشان كرد: با وجود هشدارهای منع سفر درسطح ملی همچون صدا وسیما و پیام رسان ها، در ورودی و خروجی استان قم ۱۸ تیم غربالگری مستقر شده و تابحال بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر را معاینه و عده ای كه تب بالا یادیگر علایم این ویروس را دارا می باشند به مراكز مربوطه معرفی می كنند.
وی پیرو شایعات وجود اتباع پاكستانی جهت زیارت دراستان قم تصریح كرد: پیش از شیوع بیماری كرونا قریب به ۱۰۰۰ زائر شیعه هندوستانی در استان قم حضور داشته كه متاسفانه با شیوع این بیماری سفارت نسبت به انتقال آنها كوتاهی كرد.
فرماندار استان قم افزود: طی جلسه ای كه با وزارت بهداشت، وزارت امور خارجه و اموراتباع برگزار كردیم تصمیم انتقال زوار هندوستانی در اسرع وقت گرفته شد و با وجود محدودیت سفرهای هوایی تابحال این شیعیان هندوستانی در سه نوبت انتقال داده شده اند.
حیدری درمورد شایعه فوق بیان نمود: هنگامی كه زوار در بزرگراه شهید سلیمانی درحال سوار شدن به اتوبوس جهت انتقال بودند سوءاستفاده گران فضای مجازی از این جمعیت عكس برداری و با عنوان وجود اتباع پاكستانی در استان قم جهت زیارت، منتشر نموده اند.
وی ضمن تشكر از مردم ایران به خصوص مردم فهیم قم اظهار داشت: خوشبختانه مردم بیشتر از پیش در قطع زنجیره شیوع كرونا همكاری می كنند و امیدواریم به كمك تدابیر اندیشیده شده و عنایت پروردگار این ویروس منحوس را بزودی شكست دهیم.1399/01/08
14:00:33
5.0 / 5
3285
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن