حناچی:

از تهران مراقبت نماییم

از تهران مراقبت نماییم

تاكسی مدرن: تهران در تمام تاریخ خود بعنوان پایتخت كشورمان ایران، بحران های زیادی را از سر گذرانده كه هر كدام برای از پای انداختن یك شهر معمولی كافی بوده اند. اتفاقاتی از جنس ها و در مقیاس های مختلف، در دوره های بسیار پرفرازونشیب تر از امروز. بحران شیوع كووید19 یا ویروس كرونا نیز یكی از همان آزمایش هایی است كه گرچه سخت، اما بدون شك در آینده برگی از دفتر خاطرات این شهر زیبا خواهد بود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، پیروز حناچی شهردار تهران در روزنامه ایران نوشت: تبدیل این بحران به یك تجربه واقعی و مفید اما مستلزم مجموعه ای از اقدامات اساسی است، چونكه نمی توان انتظار داشت مدیریت یك پاندمی در سطح كرونا بدون تمهیدات پیچیده، سنگین و همه جانبه ممكن باشد، آن هم در كلانشهری مثل تهران. نگاه ما نیز اینگونه بوده است. با ورود كرونا به كشور می دانستیم باید هر چه زودتر سهم مان را در مواجهه با بحران مشخص نماییم و به آن پایبند باشیم؛ اگر قرار بر این بود كه برنامه هایمان را صرفاً بر طبق حدود و ثغور قانونی تعریف نماییم، این روزها كارمان بسیار ساده تر بود اما واقعیت جز این است: ما در شهرداری تهران به مفهوم مسئولیت اجتماعی باور داریم، كه لزوماً در قالب های قانونی به آنها اشاره نشده اما با نگاه انسانی به پدیده نظام مدیریت شهری، به جزئی لاینفك از وظایف همیشگی تبدیل می شود.
با سرعت به فكر تعریف ساختارهای ستاد و صف در این مساله افتادیم و نظام عملیاتی مبارزه با شیوع ویروس كرونا در پایتخت را پایه ریزی كردیم؛ نتیجه این نظام مندسازی در مقیاس ستادی تشكیل ۵ كارگروه آموزش و اطلاع رسانی، تامین و توزیع ارزاق عمومی، بهداشت محیط و پسماند، مشاركت مردمی و بودجه و پشتیبانی و منابع انسانی به ریاست رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بود و كار واحدهای صف نیز بعد از انجام مطالعات و بررسی های لازم توسط كارگروه های مورد اشاره، بدون فوت وقت و با فعال سازی تمام ظرفیت های لجستیكی شهرداری تهران، شروع شد. در مواجهه با پاندمی كووید۱۹ باید بیش و قبل از هرچیز از توانایی خود در مواجهه عقلانی و واقع بینانه با موضوع مراقبت نماییم و به خاطر داشته باشیم كه این پدیده ماهیتاً لطمه هایی به ما وارد خواهد كرد؛ پس مهم آن است كه هوشیارانه و متعهدانه قدم برداریم تا هزینه ها و لطمه ها تا حد ممكن كاهش پیدا كنند. باید به شهروندان عزیزمان اطلاع دهیم كه پرسنل و تجهیزات شهرداری تهران با تمام توان در حال مراقبت از شهر هستند؛ این روزها پاك سازی شهر از آفات و عفونت ها بزرگ ترین دغدغه پرسنل شهرداری تهران است. ما با بكارگیری تجهیزات مدرن و نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده برای شرایط بحرانی، روزانه صدها معبر و فضای شهری، ۱۵۰۰ واگن مترو و ۵ هزار اتوبوس را بطور مستقیم و ۶۰ هزار تاكسی را نیز بطور غیرمستقیم ضدعفونی می نماییم تا مبادا بستر زیبای زندگی و خاطرات 5/8 میلیون شهروند عزیز، به كوچك ترین خطر برای جان و روانشان آلوده باشد. باید باور داشته باشیم كه گذر از سختی این روزها جز با همدلی تمام ذی نفعان شهر در راه سلامت و ایمنی میسر نخواهد بود. ما در شهرداری تهران اهتمام تلاش داریم تا مستمراً وظایف و مسئولیت هایمان را به خود یادآوری نماییم و از شهروندان نیز می خواهیم تا با پایبندی به مراقبت های بهداشتی شخصی و ماندن در خانه، سهم خودرا نیز برای حفظ سلامت خانواده و شهرشان دلسوزانه و متعهدانه بپردازند. با هم از تهران مراقبت می نماییم.1398/12/28
23:10:42
5.0 / 5
3733
تگهای خبر: آموزش , تاكسی , سازمان , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن