توضیح اتوبوسرانی درباره چرایی شلوغی مجدد اتوبوس ها

توضیح اتوبوسرانی درباره چرایی شلوغی مجدد اتوبوس ها

به گزارش تاكسی مدرن مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی با رد شایعه افزایش سرفاصله حركت اتوبوس های پایتخت در مورد چرایی ازدحام در اتوبوس ها توضیحاتی ارائه نمود.محمود ترفع در گفتگو با ایسنا در واكنش به انتشار تصاویری در خصوص شلوغ بودن اتوبوس های بی آرتی با وجود انتشار كرونا در تهران اضافه كرد: بطور قطع چند عكس نمی تواند واقعیت كلی وضعیت اتوبوس های پایتخت را نشان دهد.

وی با اشاره به اینكه بعد از انتشار این تصاویر به صورت سرزده از خطوط بی آرتی بازدید كردم و مشكلی در این خصوص نبود، اظهار داشت: البته دقت داشته باشید كه در چند روز اخیر تمایل مردم به حضور در معابر افزایش پیدا كرده است و به مانند گذشته شهر خلوت نیست كه به نظر می آید حساسیت ها در مورد كرونا كاهش یافته است و یا مردم تمایل بیشتری به حضور در معابر برای انجام كارهایشان دارند.

وی با اشاره به اینكه اتوبوس های پایتخت به دنبال انتشار كرونا تنها با اتكا به ظرفیت نشسته خود تردد می كنند و اگر مسافری هم در اتوبوس ایستاده باشد در حد دو الی سه نفر خواهد بود، اظهار داشت: متأسفانه شایعاتی مطرح شده در خصوص اینكه امكان دارد سرفاصله حركت اتوبوس ها افزایش پیدا كرده باشد؛ اما بنده این مورد را رد می كنم؛ چون كه حركت اتوبوس ها با عنایت به جی پی اسی كه بر روی آنها نصب شده مشخص است.

وی افزود: شهروندان می توانند با رفتن به اپلیكیشن اتوبوسرانی سرفاصله حركت اتوبوس ها را ملاحظه كنند و ببینند كه سرفاصله ها نسبت به شرایط پیش از انتشار كرونا تغییری نكرده است.

مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در پاسخ به این سؤال كه به چه میزان، میزان مسافران اتوبوس های پایتخت در شرایط كرونایی كم شده است، اظهار داشت: به دنبال انتشار كرونا در شهر تهران حدود ۶۰ درصد از مسافران شبكه اتوبوسرانی كم شده است اما در چند روز اخیر برپایه مشاهدات عینی در سطح شهر گویا استقبال مردم برای حضور در شهر تا حدودی افزایش پیدا كرده است.

ترفع اظهار نمود: از آنجایی كه اطلاعات بلیت های اتوبوسرانی آفلاین است نمی توانم بگویم كه آیا استقبال مردم از شبكه اتوبوسرانی هم افزایش پیدا كرده یا نه، اما مردم دقت داشته باشند كه اگر با اتوبوس شلوغ مواجه گشتند به آن سوار نشوند و صبر كنند تا اتوبوس های بعدی كه خلوت تر است بیاید.
1398/12/21
14:47:49
5.0 / 5
3782
تگهای خبر: تردد , شركت , شهروندان , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن