ارسال محموله بهداشتی ضدعفونی تاكسی ها به چند شهر

ارسال محموله بهداشتی ضدعفونی تاكسی ها به چند شهر

تاكسی مدرن: مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از ارسال نخستین محموله بهداشتی ضدعفونی و گندزدایی مقابله با كرونا ویروس برای استفاده در خودرو های تاكسی آگاهی داد.


مرتضی ضامنی در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: به دنبال شیوع و انتشار ویروس كرونا در كشور و ضرورت ضدعفونی و گندزدایی خودرو های تاكسی با كمبود مواد ضدعفونی كننده و ماسك و دستكش روبرو می باشیم.
وی ادامه داد: البته رانندگان تاكسی بصورت خودجوش نسبت به رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی اقدام نموده و همین طور برخی از شهرداریها با تهیه این اقلام نسبت به ضدعفونی خودرو ها برمبنای دستورالعمل ابلاغی وزرات بهداشت در مقابله با پیش گیری از انتشار كرونا ویروس اقدام نموده اند.
ضامنی افزود: با پیگیریهای صورت گرفته با یكی از شركتهای تولید كننده مواد ضدعفونی و گندزدایی توافقی جهت ارسال این محلول ها با نرخ مصوب به سازمانهای تاكسیرانی و حمل و نقل صورت گرفت.
وی اظهار داشت: در مرحله نخست برای شهرهای ملارد و قزوین و پس از آن به شهرهای شیراز و اردبیل ارسال خواهد شد و به تمام شهرها ابلاغ كردیم تا جهت تامین این مواد، سریعاً به شركت فوق درخواستهای خودرا ارائه نمایند.
مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور اضافه كرد: باتوجه به استفاده عمومی تاكسی ها، باید ضدعفونی كردن این خودرو ها هر روز و یا هر چند ساعت یكبار صورت گیرد، بدین سبب به محلول های ضدعفونی زیادی نیاز دارند درخواست ما از وزارت دفاع و وزارت صنعت، معدن و تجارت این است كه با این حوزه و اتحادیه همكاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم خدمات بهتری را به مردم ارائه دهیم.
منبع:

1398/12/19
21:06:36
5.0 / 5
3819
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن