رئیس كمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران تاكید كرد

ضرورت عرضه لایحه تشكیل سازمان گردشگری از جانب شهرداری تهران

ضرورت عرضه لایحه تشكیل سازمان گردشگری از جانب شهرداری تهران

به گزارش تاكسی مدرن، رئیس كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت عرضه لایحه تشكیل سازمان گردشگری از جانب شهرداری در سریعترین زمان ممكن تاكید نمود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محمد جواد حق شناس در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكری اظهار داشت: امروزه اهمیت گردگشری در ابعاد مختلف بر كسی پوشیده نیست. حتی در كوچكترین سكونت گاههای كشور هم این مقوله مورد توجه قرار گرفته است؛ این در حالیست كه در شهر تهران این مورد مورد غفلت قرار گرفته است.
وی ادامه داد: توسعه گردشگری شهر تهران و لزوم تبدیل آن به مقصد گردشگری در سال 97 و در ماده 72 برنامه توسعه شهر تهران مورد توجه قرار گرفت و شهرداری مكلف به عرضه لایحه سازمان گردشگری در انتها سال اول برنامه شد.
حق شناس تصریح كرد: متأسفانه با گذشت بیشتر از 12 ماه از این مصوبه، هیچ اقدامی در مورد تشكیل سازمان گردشگری توسط شهرداری تهران انجام نشده است. بنابراین به نظر می آید انگیزه جدی در این مورد وجود ندارد. ازاین رو به شهردار تهران تذكر داده می شود نسبت به عرضه لایحه تشكیل سازمان گردشگری هر چه سریعتر و در مدت زمان باقی مانده اقدام نماید.1398/12/11
20:55:54
5.0 / 5
3621
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن