اقدامات سازمان فرهنگی شهرداری برای مقابله با شیوع كرونا

اقدامات سازمان فرهنگی شهرداری برای مقابله با شیوع كرونا

به گزارش تاكسی مدرن مدیر كل ارتباطات و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری از اقدامات این سازمان برای مقابله با شیوع بیماری ویروسی كرونا در مراكز فرهنگی هنری شهر تهران اطلاع داد.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، سعید صدرائیان مدیر كل ارتباطات و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از اقدامات این سازمان برای مقابله با شیوع بیماری ویروسی كرونا در مراكز فرهنگی شهر تهران اطلاع داد و اظهار داشت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس كرونا فعالیتهای فرهنگی هنری شامل بخش های آموزشی، نگارخانه ها و موزه ها تعلیق شده، باآنكه فعالیتهای روزمره ستادی و مراكز سازمان فعال بوده و متوقف نشده است.
وی با اشاره به اینكه نصب بنرهای آموزشی با مبحث كرونا در مراكز سازمان فرهنگی هنری همچون اقدامات در بحث پیشگیری بوده است اضافه كرد: فعالیت تمامی كتابخانه های سازمان هم تا ساعت ۱۷ بوده و به جز بخش امانت، سایر بخش ها همچون سالن های مطالعه، بخش مرجع و نشریات كودك و نوجوان تا اطلاع بعدی تعطیل خواهد بود. همینطور مجموعه های ورزشی این سازمان شامل آبی و غیرآبی هم به منظور مقابله با شیوع بیماری كرونا تعطیل می باشد.
صدرائیان از تعطیلی مراكز سازمان فرهنگی هنری در ایام پنجشنبه و جمعه تا آخر سال اطلاع داد و اضافه كرد: پاك سازی و سالم سازی فضاهای عمومی مراكز همچون نمازخانه، سالن های انتظار، كلاس ها و... هم با استفاده از مواد ضدعفونی كننده در حال انجام می باشد.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، او در آخر ابراز امیدواری كرد كه شهروندان با حفظ آرامش و روحیه تعاون، در انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با بیماری كرونا همكاری كنند.1398/12/08
14:31:31
5.0 / 5
3572
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن