تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران

تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در تهران

به گزارش تاكسی مدرن بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران كیفیت هوای تهران امروز (۲۶ دی ماه) و برای چهارمین روز متوالی برای گروه های حساس ناسالم می باشد.به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا بر اساس پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با برقراری جو آرام و آسمان ابری در صبحگاه امروز (۲۶ دی) به همراه افزایش تردد خودرو ها، شرایط برای تجمع آلاینده ها مهیا شده و سبب گشته است كیفیت هوای بیشترمناطق شهر تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.

تداوم این وضعیت جوی طی امروز (۲۶ دی ماه) پراكندگی آلاینده ها را محدود می كند و احتمال می رود مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی بمانند همینطور در شامگاه پنجشنبه (۲۷ دی ماه) همزمان با ساعات اوج ترافیك، افزایش غلظت ذرات معلق در مناطق پرتردد و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس دور از انتظار نخواهد بود، هرچند با افزایش نسبی سرعت باد در ساعات پایانی پنجشنبه احتمال می رود با پراكنده شدن آلاینده ها شاهد بهبود نسبی كیفیت هوای پایتخت باشیم.

در بامداد روز جمعه (۲۷ دی ماه) از میزان غلظت آلاینده ها نسبت به روز قبل كاسته خواهد شد كه ناشی از كاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل و شرایط نسبتاً ناپایدار جوی است. با رشد ابر و گاهی بارش پراكنده برف و باران طی روز جمعه، بر میزان ناپایداری جو افزوده شده كه سبب پراكندگی آلاینده ها خواهد شد. با این وجود در ساعات پایانی جمعه و با افزایش حجم ترافیك شامگاهی، غلظت ذرات معلق نسبت به روز قبل افزوده می شود و به تبع آن شرایط نامطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۳ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص الان ۱۱۸ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/10/27
18:57:57
5.0 / 5
4264
تگهای خبر: آلاینده , ترافیك , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن