همكاری اورژانس و شهرداری برای مدیریت سرعت اتفاقات و حوادث

همكاری اورژانس و شهرداری برای مدیریت سرعت اتفاقات و حوادث

تاكسی مدرن: رئیس كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران اظهار داشت: در شهر تهران با وجود مشكلاتی كه در معابر وجود دارد علارغم آمادگی این امكان فراهم نمی گردد كه به سرعت به حادثه رسیدگی شود.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، در مراسم آیین بهره برداری از طرح مشاركت شهرداری تهران و سازمان اورژانس كل كشور، در ساماندهی خدمات فوریت های پزشكی كه قبل از ظهر امروز برگزار شد، زهرا صدر اعظم نوری -رییس كمیسیون سلامت، محیط زیست و ایمنی شورای شهر تهران- اظهار نمود: امروز شرایطی فراهم شده كه خدمات رسانی، ساز و كار بهتری دارد. سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران یكی از سازمان های متخصص و قوی است و جزو یكی از نخستین سازمان هایی است كه در صحنه وجود دارد.
وی با اشاره به اینكه نیروهای امدادی بر مبنای استانداردها باید كمتر از چهار دقیقه به محل برسد، اظهار داشت: همه ما می دانیم در شهر تهران با وجود مشكلاتی كه در معابر وجود دارد علارغم آمادگی این امكان فراهم نمی گردد كه به سرعت به حادثه رسیدگی شود، ترافیك و گره های ترافیكی همیشه از معضلات نیروهای امدادی بوده است. لزوم دارد كه راهكاری داشته باشیم به جهت اینكه بتوانیم مصدومان را به مراكز درمانی برسانیم. در این راستا شهرداری و... تمهیداتی را با همكاری سازمان اورژانس كشور فراهم كردند كه بتوان از راه امكانات هوایی و... این امكان فراهم گردد كه با ساز و كاری كه فراهم گردید انتقال مصدومان به مدت زمان یك سوم كاهش پیدا خواهد نمود.
صدراعظم نوری با تاكید بر اینكه امیدواریم ایمنی با جدیت دنبال شود اظهار داشت: امیدواریم با همكاری خوبی كه بین سازمان اورژانس و شهرداری انجام شده است به سرعت اتفاقات و حوادث را مدیریت نماییم. امیدوارم كه خدمات این چنینی گسترده شود و شاهد شرایط مطلوب تر و آسایش باشیم.1398/10/21
14:57:34
5.0 / 5
4131
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن