معاون استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت آمادگی شهرداری ها برای بارش های پیش رو در زمستان

ضرورت آمادگی شهرداری ها برای بارش های پیش رو در زمستان

به گزارش تاكسی مدرن معاون عمرانی استانداری تهران با تاكید بر ضرورت آمادگی شهرداری ها برای بارش های پیش رو در زمستان اظهار داشت: شهرداری ها باید تجهیزات و نیروی انسانی لازم در جهت مقابله با آبگرفتگی معابر در شهرها را فراهم نمایند.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، محمد تقی زاده در انتها چهارمین جلسه شورای ترافیك استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نخستین دستور جلسه امروز در مورد تمهیدات طرح زمستانی بود كه با عنایت به قرار گیری در آستانه فصل زمستان و شروع بارش برف و باران، باید آمادگی لازم برای دستگاه هایی كه در این عرصه وظیفه دارند، ایجاد شود.
وی ادامه داد: در این نشست گزارش هایی توسط دستگاه های ذیربط عرضه و مقرر شد در مسیرهای مواصلاتی و راه های روستایی تجهیزات لازم مستقر و نیروی انسانی هم تامین گردد تا خدمات لازم به شهروندان عرضه شود.
وی افزود: در این نشست مقرر شد راهداری با بررسی دوباره مسیرهایی كه در فصل زمستان شاهد بارش برف و بروز كولاك هستند، تجهیزات لازم را استقرار دهد و همینطور مخازن شن و نمك را در این مسیرها مستقر كند. البته شهرداری های استان هم موظف به كمك در راه تحقق این مهم شدند.
معاون عمرانی استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاكید بر ضرورت تشكیل شورای ترافیك شهرستان های استان تهران، اظهار داشت: مقرر شده این شوراها جلسه اضطراری برگزار كنند تا در مورد تامین تجهیزات و نیروی انسانی به راهداری كمك كنند. همینطور شهرداری ها در داخل شهرها هم موظف به تامین تجهیزات و امكانات و نیروی انسانی برای مقابله با بارش های پیش رو شدند.
وی تصریح كرد: بر مبنای پیشبینی های سازمان هواشناسی بطور قطع بارش هایی با شدت زیاد در پیش خواهیم داشت؛ بنابراین برای مقابله با آبگرفتگی معابر باید تمهیدات لازم توسط شهرداری ها فراهم گردد. همینطور سایر دستگاه ها همچون پلیس راهور، اورژانس، هلال احمر و اداره كل راهداری باید آمادگی لازم را داشته باشند و ضمن تامین تجهیزات لازم، اقدامات موثر در این خصوص را هم انجام دهند.1398/09/10
20:51:18
5.0 / 5
4796
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن