عضو كمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران:

مدیریت شهری حوزه فرهنگی را ذبح كرده است

مدیریت شهری حوزه فرهنگی را ذبح كرده است

به گزارش تاكسی مدرن عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با انتقاد از كاهش بودجه پیشنهادی فرهنگی و اجتماعی در سال نود و نه اظهار داشت: حوزه فرهنگی ذبح شده است.


به گزارش تاكسی مدرن به نقل از ایسنا، حجت نظری بامداد امروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنا بود امروز پیوست های برنامه سوم شهرداری بررسی شود و قرار بود بر طبق تصمیم كمیسیون تلفیق برای سال های آینده تصمیم گیری شود.
وی با اشاره به اینكه بر طبق این تصمیم بودجه فرهنگی و هنری شهرداری در سال آینده از 1172 میلیارد تومان به 946 میلیارد تومان كاسته شد، اظهار داشت: ما به این مساله اعتراض داشتیم اما متاسفانه با وجود همه ادعاها و رویكردها در كمیسیون بودجه ضد فرهنگی ترین تصمیم به وقوع پیوست.
عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این كه آنها معتقدند كه بخش فرهنگی و اجتماعی خودش می تواند كارها را پیش ببرد اظهار داشت: البته كه از حضور مردمی استقبال می نماییم اما نمی گردد از حوزه مدیریت شهری بودجه ای هم برای بخش فرهنگ در نظر گرفته نشود و در نتیجه پیشنهادی مطرح كردیم تا به صورت دو فوریت بیان شود كه بر طبق آن جدول پیشنهادی منابع و مصارف اصلاح گردد كه امروز قرار بود ارائه شود اما متاسفانه این مسئله توسط رئیس جلسه اعلام وصول نشد.
نظری با بیان این كه نباید به حوزه فرهنگی به چشم یك حوزه نامربوط نگاه كرد اظهار داشت: مدیریت شهری حوزه فرهنگی را ذبح كرده و عنایتی به آن نمی كند و این در شرایطی است كه در وعده های انتخاباتی بر مسئله فرهنگی و اجتماعی تاكید داشتند.
وی در مورد بحث های انتخاب رئیس جدید برای سازمان فرهنگی و هنری با بیان این كه بحث ما درباره رئیس جدید ورود به مصداق ها نبود اظهار داشت: شهردار تهران آن طور كه در روزهای انتخاباتی وعده داده بود می بایست معاونت ها را با نظر كمیسیون تخصصی بررسی كند اما به این مهم عمل نكرد و از نظر كمیسیون مربوطه استفاده نشد.
عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این كه رئیس سازمان فرهنگی و هنری همتراز با معاون شهردار است و انتظار می رفت از نظر شورا در این انتصاب استفاده گردد اظهار داشت: اما مسیر متفاوتی طی شد.
منبع:

1398/07/23
15:09:37
5.0 / 5
4192
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن