توانمندسازی، رویكرد مهم كمیته امداد در برنامه ششم توسعه

توانمندسازی، رویكرد مهم كمیته امداد در برنامه ششم توسعه

به گزارش تاكسی مدرن مدیركل كمیته امداد استان زنجان اظهار داشت: اشتغال و توانمندسازی، رویكرد مهم كمیته امداد در برنامه ششم توسعه است.


هدایت صفری در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: در شش ماهه اول امسال 2582 نفر از تسهیلات اشتغال و توانمندسازی، تسهیلات خرید، ساخت و یا ودیعه مسكن و وام كارگشایی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان زنجان بهره مند شده اند.
مدیركل كمیته امداد استان زنجان، خدمات ارائه شده توسط صندوق امداد ولایت استان را مناسب ارزیابی كرد و اضافه كرد: از زمان راه اندازی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت شعبه زنجان خدمات قابل توجهی برای مددجویان و افراد نیازمند استان ارائه شده است و با مشاركت خیران و نیكوكاران این خدمات بهتر و بیشتر می شود.
صفری با اشاره به اینكه فعالیت های این صندوق برمبنای مقررات بانك مركزی صورت می گیرد، اضافه كرد: از شروع سال جاری تابحال بیشتر از 12 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات به 2582 نفر از مددجویان تحت حمایت كمیته امداد استان زنجان در چارچوب طرح های اشتغال و خودكفایی، تسهیلات كارگشایی و تسهیلات خرید، راه اندازی و ودیعه مسكن پرداخت شده است كه در كمال عزت و احترام و كرامت انسانی مددجویان و در كوتاه ترین زمان انتظار پرداخت شده است.
وی افزود: از مجموع تسهیلات پرداختی صندوق امداد ولایت امسال 210 فقره تسهیلات اشتغال و خودكفایی، 1953 فقره وام كارگشایی، 53 فقره ودیعه مسكن و 366 مورد هم تسهیلات خرید و یا راه اندازی مسكن می باشد.
مدیركل كمیته امداد استان زنجان اشاره كرد: از دیگر اهداف صندوق امداد ولایت اشاعه سنت قرض الحسنه در جامعه، جذب منابع بیشتر از خیران برای پرداخت وام قرض الحسنه و تغییر رویكرد كمك های كمیته امداد از بلاعوض به معوض است.
منبع:

1398/07/13
14:51:00
5.0 / 5
4201
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن