امكان ارسال تصویر، صدا و لوكیشن به سامانه 137 تا مهر

امكان ارسال تصویر، صدا و لوكیشن به سامانه 137 تا مهر

تاكسی مدرن: مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران از از ارتقای سیستم نظارت همگانی 137، به ثبت تصویر، صدا و لوكیشن تا مهرماه خبرداد.


محمد فرجود در گفت و گو با ایسنا، در مورد ارتقای سیستم نظارت همگانی 137، اظهار داشت: هم اكنون در سامانه تهران من امكان ارسال متن، وجود دارد و به مرور امكان ارسال لوكیشن، صدا و تصویر نیز فراهم خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه تا كنون شهرداری برپایه سیستم های سنتی فعالیت می كرده و باید فرایندهایی در داخل شهرداری تغییر كند كه این مسئله زمانبر بود؛ اظهار داشت: نهایتا تا مهرماه سیستم سامانه نظارتی 137، ارتقا خواهد یافت و به امكان ارسال فیلم، تصویر و موقعیت مكانی مجهر می شود.
فرجود با اشاره به اینكه مكن است شهروندان برای بیان مسائل و مشكلات خود بارها با قسمت های مختلف شهرداری تماس گیرند اظهار داشت: در طراحی جدید سابقه تماسهای هر شهروند موجود است و ضمن پیگیری حل مشكلات آنها، می توانیم پاسخ سوالاتشان را نیز برای آنها ارسال نماییم.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا امكانات جدید سامانه 137 نیز بر بستر سایت تهران_من فعال خواهد شد اظهار داشت: هم اكنون قصد نداریم كه تمام راه های ارتباطی با شهرداری تهران را تنها بر بستر یك سایت تجمیع نماییم اما به مرور زمان می بایست راه های ارتباطی گوناگون و گوناگون مردم كه گاهی موجب سردرگمی می شود، محدود شود.1398/05/29
14:45:31
5.0 / 5
4276
تگهای خبر: سازمان , سایت , سیستم , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن