كیفیت هوای تهران در شرایط سالم

كیفیت هوای تهران در شرایط سالم

تاكسی مدرن: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از افزایش غلظت آلاینده ازن در هوای پایتخت طی ساعات 13 الی 18 امروز (26 خرداد) آگاهی داد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش میزان ناپایداری جوی در بعضی ساعات بامداد امروز (۲۶ خرداد) است، اظهاركرد: همراه با ازدیاد حجم تردد خودرو ها در سطح شهر شرایط برای افزایش موقتی غلظت آلاینده ها فراهم می شود.

وی افزود: همراه با افزایش تابش نور خورشید طی امروز روند افزایشی در غلظت آلاینده ازن مشاهده می شود. بدین جهت احتمال دارد كه غلظت این آلاینده طی بعد ازظهر امروز (ساعت ۱۳ الی ۱۸) به بیشترین مقدار برسد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه این شرایط موقتی است، اشاره كرد: در بعضی ساعات بعد ازظهر همراه با وزش باد بهبود نسبی در وضعیت كیفیت هوا مشاهده می شود.

شهبازی با اشاره به اینكه با تداوم این وضعیت جوی تا فردا (۲۷ خرداد) افزایش موقتی غلظت برخی آلاینده ها همچون ازن در بعضی ساعات دور از انتظار نیست، اظهار داشت: هرچند با تغییر شرایط جوی در طول روز بر سرعت وزش باد افزوده می شود و برای برخی ساعات عصر وزش باد نسبتا شدید به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه انتظار می رود كه احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

به گفته وی دمای هوا در پایتخت تا روز آینده روند افزایشی دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران درانتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۸ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۷۲ همچنان در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/03/26
14:49:34
5.0 / 5
4524
تگهای خبر: آلاینده , تردد , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن