راه اندازی سامانه ای برای رای دادن شهروندان به تاكسیران ها

راه اندازی سامانه ای برای رای دادن شهروندان به تاكسیران ها

تاكسی مدرن: معاون نظارت و امور مناطق سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران از مردم خواست با شماره گیری كددستور به رانندگان تاكسی رای دهند.


مهدی ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینكه در سازمان تاكسیرانی در امتداد توسعه نظارت مردمی بر شبكه تاكسیرانی مبادرت به راه اندازی سامانه ای برای رای دهی به رانندگان كردیم، اظهار داشت: قبل از این شهروندان برای آنكه بتوانند انتقادات، پیشنهادات و شكایات خودرا به گوش مسئولان تاكسیرانی برسانند، با سامانه 1888 و 137 تماس می گرفتند اما حالا سامانه ای راه اندازی شده تا ارتباط مردم با مسئولان تاكسیرانی تسهیل یابد.
وی با اشاره به اینكه شهروندان می توانند بوسیله تلفن همراه خود كددستوری #777*137* را وارد كرد و با درج پلاك تاكسی، به راننده مربوط نمره بدهند، اظهار داشت: شهروندان می توانند در مورد آیتم هایی همچون سیستم گرمایشی یا سرمایشی، رفتار راننده، پاكیزگی خودرو و... رای دهند.
ابراهیمی با اشاره به اینكه امتیازات كسب شده برای رانندگان تاكسی بسیار مهم می باشد چونكه می توانند به تناسب امتیازاتشان از باشگاه رفاه تاكسیرانی استفاده كنند، اظهار داشت: همین طور در جشن سالانه تاكسیران از رانندگانی كه بیشترین امتیاز را داشته باشند، تقدیر خواهد شد.1398/03/14
15:26:09
5.0 / 5
4475
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان تاكسی مدرن

تاکسی مدرن

تگهای تاكسی مدرن

taximodern.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تاكسی مدرن محفوظ است

تاكسی مدرن

سفارش آنلاین تاکسی مدرن